loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Телефонну «вісімку» відправляють на пенсію

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Із 14 жовтня змінюється порядок набору номерів міжміських та міжнародних напрямків, у тому числі номерів мобільних телефонів.
Думаю, не всі звернули увагу на ту коротеньку інформаційну довідку на зворотному боці листка із телефонним рахунком. А варто. Адже сьогодні ми користуємося послугами міжміського зв’язку не лише для того, щоб подзвонити до іншого міста. Телефонуючи на мобільний, ми також набираємо звичну «вісімку».
Навіщо потрібні такі зміни? — запитала у заступника начальника Бориспільського «Укртелекому» Василя Миколайовича Стаучана.
— У рамках підготовки до «Євро-2012» Україна переходить на європейські стандарти. У Європі не користуються «вісімкою» для виходу на міжміські і міжнародні телефонні лінії. Там ці функції виконує цифра «нуль». От і ми переходимо на «нулі».
Як це здійснюватиметься на практиці?
— Фактично ми просто забираємо «вісімку». Тобто, якщо для дзвінка з Борисполя на Київ потрібно було набрати «8-0-44…», то набір номера розпочинатиметься із «0-44-…». До речі, із того ж таки 14 жовтня код Києва «0-44» діятиме тільки у столиці. Для Київської області вводиться новий код: «0-45». Відміняється також вихід на міжміський зв’язок через код «8-2». Для Києва залишається «0-44», а для кодів, які починаються із двійки, ця цифра замінюється на нуль. Наприклад, щоб подзвонити до Переяслава-Хмельницького, замість «8-267-…» набиратимемо «0-4567-…»
Ці зміни стосуються також і номерів мобільних телефонів?
— При дзвінках на мобільний не потрібно буде набирати «вісімку», а також доведеться видалити її із номерів, занесених до пам’яті телефонів. Наприклад, замість «8-0-50» слід набирати тільки «0-50», після чого відразу номер.
Але ж немає гарантії, що всі абоненти вчасно довідаються про нововведення.
— Для цього ми підготували запис на автовідповідачі. Людина, яка намагатиметься подзвонити «по-старому», отримуватиме повідомлення про новий порядок набору номера. Ця послуга діятиме тривалий час, тож абонентам не складно буде налаштуватися на нову систему.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x