loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Телестудия «Борисполь» разрослась (фото)

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Телестудия «Борисполь» разрослась (фото)

19 сентября состоялось открытие новой студии записи КП «ТРС Борисполь». На открытие, для участия и приветствия, прибыло руководство города, депутаты и другие гости. Как отметил в своем выступлении директор телестудии Денис Гончар, благодаря появлению новой студии в них расширились возможности для работы. 

– Эта большая комната позволяет проводить встречи, круглые столы, снимать программы, записывать ведущих, – проинформировал он.

Также Денис Гончар поблагодарил от коллектива и от себя лично всех, кто помог финансово воплотить в жизнь мечту телевизионщиков иметь большую студию.

Детальнее об открытии новой телестудии, читайте публикацию «Телестудия «Борисполь» разрослась» в газете «Терминал: информационный еженедельник Бориспольщини» №34(117) от 27 сентября в 2013 г.

Телестудія «Бориспіль» розрослась

19 вересня відбулось відкриття нової студії запису КП «ТРС Бориспіль». На захід, для участі та привітання, прибуло керівництво міста, депутати та інші гості. Як зазначив у своєму виступі директор телестудії Денис Гончар, завдяки появі нової студії в них розширились можливості для роботи.

– Ця велика кімната дозволяє проводити зустрічі, круглі столи, знімати програми, записувати ведучих, – поінформував він.

Також Денис Гончар подякував від колективу та від себе особисто всім, хто допоміг фінансово втілити в життя мрію телевізійників мати велику студію.

Детальніше про відкриття нової телестудії, читайте публікацію «Телестудія «Бориспіль» розрослась» у газеті «Термінал: інформаційний тижневик Бориспільщини» №34 (117) від 27 вересня 2013 р.

Переглядів:: 5
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x