loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

То яма, то канава — і приїдем до базару

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Ця вуличка і сьогодні носить красиву історичну назву Верхній Вал. Колись вона сполучала вулиці Київський Шлях і Радянську, а нині перетворилася на маленький тупиковий провулок, який починається навпроти приміщення Бориспільського районного управління освіти, піднімається вгору повз спортивний майданчик школи №1 і веде до ринку «Центральний».

Якихось сто метрів, або трохи більше… Зате якщо порахувати кількість вибоїн на одиницю поверхні, то мало яка вулиця Борисполя зможе з ним конкурувати.

Варто зауважити, що ця вуличка, хоч і вузенька, але досить завантажена транспортом. Та й пішоходам нею зручно користуватися. Зокрема, для підприємців, які працюють на ринку, шлях до податкової проходить саме цією вуличкою.

І неважко уявити, що люди думають про цю, всю у ямах, забуту владою ділянку колись асфальтового покриття. За моєї пам’яті там і ямковий ремонт тільки раз робили. Але сьогодні, на тих суцільних ямах, він уже не допоміг би.

У міській раді не заперечують, що цей провулок давно вже просить ремонту, так само, як і багато інших бориспільських вулиць. Проте у цьому році місто змогло виділити на ремонт доріг ще менше ніж торік. Із них 300 тис. грн піде на вулицю Київський Шлях і 300 тисяч на всі інші вулиці Борисполя. Трохи ще обіцяли виділити із обласного бюджету, але це ще тільки обіцянки…

Побачивши, як мама везла вуличкою коляску із малюком, обминаючи вибоїни, не втрималася і запитала у перехожих:
— Ви часто користуєтеся цією вуличкою? — зупинила молоду жінку, яка представилася Оленою.
— Ні, я намагаюся її обминати. Не хочеться весь час долати оці перешкоди — то яма, то канава. Це сьогодні не з руки було обирати інший шлях.

Усі інші співрозмовники запитанню стосовно вулички дивувалися:
— Ви ж самі бачите, що тут робиться. Отакий велетенський базар поряд, а сто метрів асфальту не можуть покласти…

Багато хто вважає, що саме власник ринку мав би допомогти місту із ремонтом цієї ділянки Верхнього Валу. Але на ринку є багато магазинів, які, так само, як і ринок, орендують землю безпосередньо у міської громади. Також на вулиці зросла новобудова. Схоже, це буде ще один магазин. Сьогодні будівництво завмерло, але ж машини, що забезпечували зведення будівлі, уже зробили свій внесок у руйнування вулиці. Прямують нею машини і до базару, і до магазинів на базарі. Причому, часто це великі вантажівки…

Тож бізнесмени повинні допомогти місту із ремонтом вулиці, але тільки в складчину. І якби міська влада займала у цьому питанні більш активну позицію, провела організаційну роботу, думаю, проблему давно можна було б вирішити.

Переглядів:: 3
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x