loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

У Борисполі готуються до дня міста та зустрічі високих гостей

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

У Борисполі готуються до дня міста та зустрічі високих гостей

В рамках підготовки до Дня міста Бориспіль, а також проведення Ради регіонів у місті тривають підготовчі роботи до цих заходів. Спочатку пройдуться вздовж вул. Червоноармійська і далі по Шевченка, потім повернуться назад і наведуть лад по інший бік вулиці. У цей перелік також потрапила вул. Лютнева з виїздом на Київський Шлях.

Уже почали наводити порядок по вул. Шевченка (нарешті відремонтують сумнозвісний тротуар). На 1 серпня заплановане прибирання озера Княже. В центральному парку розпочаті роботи з облаштування тротуару. Тротуари також зроблять: від вулиць З. Космодем’янської та Л.Толстого до ЗОШ №8, від вул. Нова до вул. Ворошилова. До Дня Незалежності відкриють пам’ятник Петру Верні, на території Бориспільського державного історичного музею. До Дня міста зроблять Алею афганців. Оновлять знак «Бориспіль» на в’їзді в місто.

За матеріалами газети «Термінал: інформаційний тижневик Бориспільщини»

В Борисполе готовятся ко Дню города и встречи высоких гостей

В рамках подготовки ко Дню города Борисполь, а также проведение Совета регионов в городе продолжаются подготовительные работы к этим мероприятиям. Сначала пройдутся вдоль ул. Красноармейская и далее по Шевченко, затем вернутся назад и наведут порядок по другую сторону улицы. В этот перечень также попала ул. Февральская с выездом на Киевский Шлях.

Уже начали наводить порядок по ул. Шевченко (наконец отремонтируют печальный тротуар). На 1 августа запланировано уборка озера Княжицкое. В центральном парке начаты работы по обустройству тротуара. Тротуары также сделают: от улиц Зои Космодемьянской и Л.Толстого до ЗОШ № 8, от ул. Новая до ул. Ворошилова. Ко Дню Независимости в Борисполе откроют памятник Петру Верни, на территории Бориспольского государственного исторического музея. Ко Дню города сделают Аллею афганцев. Обновят знак «Борисполь» на въезде в город.

По материалам газеты «Терминал: информацийнный еженедельник Бориспольщины»

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x