loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

У Борисполі продавали неякісні торти, хліб, борошно та печиво

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

У Борисполі продавали неякісні торти, хліб, борошно та печиво

Фахівцями Інспекції з захисту прав споживачів у Київській області була проведена планова перевірка магазину, розташованого в м. Бориспіль на предмет дотримання вимог Закону України «Про захист прав споживачів» та інших державних актів України при реалізації споживачам продукції продовольчої групи. Про це нам повідомили в прес-службі відомства.

Перевіркою встановлено ряд порушень “Порядку здійснення торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів”, затвердженого постановою КМУ № 833 від 15.06.06р., А саме: в куточку покупця відсутня інформація про найменування власника, адреси і номери телефонів органів, що забезпечують захист прав споживачів; порушено товарне сусідство при зберіганні м’ясної, рибної, сирної продукції.

Майже всі цінні імпортні алкогольні напої, такі як віскі, лікери, коньяки реалізувалися без необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про товар.

Забраковано та вилучено з реалізації 5 кг тортів “Грецький горішок” і торт “Празький” із заниженою масою нетто на 3,5% при допустимій нормі ± 2% і -3,5% при допустимій нормі ± 1,5%. Торти виготовлені Хлібокомбінат № 12 ДП ВАТ “Київхліб”.

Крім того, забраковано та вилучено з реалізації 15 кг пряників “Фігурні Запорізькі” і “Підмосковні”, виробництва “Хлібокомбінат № 11” ДП ВАТ “Київхліб” за
органолептичними показниками.

Забраковано та вилучено з реалізації 15 одиниць морозива “Хрещатик”, виробництва ПрАТ “Хладопром” (м. Харків), з відхиленням, маси нетто в меншу сторону, на 7 гр. На споживчому маркування зазначено не більше -4,5 гр. 25 порцій морозива “Класичне на паличці без глазурі” у вафельних стаканчиках забраковано та знято з реалізації за органолептичними показниками: в результаті неодноразової деформації продукції – наявність значної кількості “сніжної крихти”, що не передбачено нормативними документами.

В увазі заниженою маси нетто продукції в 4,2% при допустимій нормі ± 2,5% вилучено з реалізації 40 кг. батона “Київський нарізний” і 49 кг. хліба “Український столичний подовий”. Виробник перерахованої продукції Хлібокомбінат № 11 ДП ВАТ “Київхліб”.

В увазі значного недоваги -5% при допустимому відхиленні ± 1% забраковано та вилучено з реалізації 48 кг. фасованого борошна, виробленого і фасованого ТОВ “Міра-Трейд” (смт. Коцюбинське), ТОВ “Рідний продукт” (м. Дніпропетровськ) і 5 кг. крохмалю картопляного фасованого по причині недоваги -6% при допустимій нормі ± 2%. Виробник і фасувальник продукції ТОВ “Крохмалопродуктів”.

Вилучено з реалізації 5 кг житньої фасованого, виробництва ТОВ “Альта Віста”, з причини заниженої маси нетто 4% при допустимій нормі ± 1% і 5 кг. борошна кукурудзяного фасованого приватне масою нетто на 5,2% при допустимій нормі ± 1%.

Всього в ході перевірки забраковано та припинено реалізацію продукції продовольчої групи майже на 16 тис. грн.

За відсутність належного контролю щодо дотримання вимог Закону України «Про захист прав споживачів» при реалізації споживачам продукції продовольчої групи, може становити загрозу здоров’ю споживачів.

Інспекцією буде розглянуто справу про притягнення відповідальних осіб до адміністративної відповідальності, до підприємства будуть застосовані адміністративно-господарські санкції.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x