loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

У Борисполі проводять перевірку дитячих майданчиків

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

У Борисполі проводять перевірку дитячих майданчиків

Микола Корнійчук повідомив, що в місті Бориспіль проводять перевірку дитячих майданчиків: наскільки вони безпечні і чи мають сертифікати.

Аварійні майданчики пообіцяли відремонтувати, можливо демонтувати та замінити на сертифіковані. Ті, що не мають відповідних документів, демонтують.

Начальник КП ЖРЕУ Іван Хворостянка зазначив, що в місті є майданчики, які встановлювали кандидати в депутати, але документів вони їм не надали.

Тому варто було б звернути на це увагу.

За матеріалами Бориспільської газети «Термінал:» №18 (101) від 31 червня 2013 року

В Борисполе проводят проверку детских площадок

Николай Корнийчук сообщил, что в городе Борисполь проводят проверку детских площадок: насколько они безопасны и имеют сертификаты.

Аварийные площадки пообещали отремонтировать, возможно, демонтировать и заменить на сертифицированные. Те, которые не имеют соответствующих документов, демонтируют.

Начальник КП ЖРЭУ Иван Хворостянка отметил, что в городе есть площадки, которые устанавливали кандидаты в депутаты, но документов они им не предоставили.

Поэтому следовало бы обратить на это внимание.

По материалам Бориспольской газеты «Терминал:» № 18 (101) от 31 июня 2013

Переглядів:: 3
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x