loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

У Борисполі створено духовний оберіг Українського бджолярства

16.10.09

На початку жовтня бджолярі України традиційно зібралися на території дитячого табору, що в Баришівському районі на Київщині, на свої медові обжинки, які мають назву «Бджолярський круг». Освячує ці зібрання бориспільський священик Свято-Миколаївської православної парафії Київського патріархату отець Віктор.

У цьому році Бориспіль здивував українське бджолярство незвичайною іконою. Її написав бориспільський художник Геннадій Копилов. Ікона вразила всіх присутніх не лише своїми розмірами. Головне у ній — глибина думки і довершеність сюжету. Цей новий духовний атрибут бджолярів складається з трьох частин, об’єднаних спільною думкою. Це, напевне, на сьогодні єдина ікона у світі, де зібрані разом усі православні святі — покровителі бджолярства: поряд із Зосимом і Саватієм (вони на центральному полотні) дарують своє благословення шанувальникам божої комахи Святий Ілія та Святий Миколай Чудотворець. І всі вони — під покровительством Діви Марії і Господа Вседержителя та Духа Святого.

Ікону доповнює дерев’яний хрест, у якому розміщено священні реліквії: хрест, який у 30-ті роки побував на засланні разом із родиною репресованих і завдяки якому всі 12 членів родини повернулися додому живими (його передали церкві нащадки родини), а також капсули із святинями, привезеними з Єрусалима — святою водою, святою землею, ладаном та водою з ріки Йордан.

Духовний атрибут українського бджолярства отримав прописку у Бориспільській церкві Святого Миколая Чудотворця на вулиці Комуністичній, 35.

Переглядів:: 2
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x