loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

У Борисполі відбудеться світовий собачий мундіаль

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Нещодавно Борисполем поширилась інформація про те, що в місті відбудеться чемпіонат світу серед дресированих собак. Люди гадають: що це за собаки? Адже «професій» серед наших чотирилапих багато. Є «артисти», котрі, наприклад, у цирку в футбол грають. Є «сторожові», «їздові»…

Конкретизував ситуацію кореспондентові «Вістей» відомий у Європі кінолог
Леонід Володимирович Кудашкін, член організаційного комітету з підготовки чемпіонату світу-2011 з дресирування собак.
— Чемпіонат світу-2011 у Борисполі, який відбудеться 6-9 жовтня, так би мовити, вузькопрофільний. У ньому беруть участь лише власники німецьких вівчарок, і проводиться він за програмою Міжнародної кінологічної федерації, штаб якої знаходиться в Брюсселі.
Для дресирувальників усього світу це найважливіша подія року. Чемпіонати світу мають свою вже майже тридцятилітню історію. Цього року до Борисполя прибудуть 36 команд з усіх континентів планети: з більшості країн Європи, США, Бразилії, Мексики, Японії, Тайваню, Тринідаду і Тобаго, Малайзії… Потрапити на чемпіонат світу – це заповітна мрія будь-якого кінолога, навіть елітарного, з найвищою кваліфікацією.

— Минулорічний чемпіонат світу, як відомо, відбувся в Іспанії. Чому країною-господаркою ЧС-2011 обрано Україну і зокрема Бориспіль?
— Можна провести певною мірою аналогію з будь-якими світовими спортивними змаганнями, коли країни виборюють право провести їх саме на своїй території. Візьмемо хоча б Євро-2012 з футболу. Між державами, які намагалися стати господарями турніру, йшла справжня боротьба.
Так і у випадку з вибором країни – організатора світового чемпіонату з дресирування собак. Неабияке бажання прийняти його висловлювали багато країн-конкурентів. Але виборола це відповідальне почесне право саме Україна. Так вирішила, зваживши всі «за» і «проти», Велика президія Міжнародної кінологічної організації. А Бориспіль на період змагань стане такою собі кінологічною столицею світу. Тут існує чудова спортивна база, стадіон «Колос», інфраструктура, доброзичливе і дієве міське керівництво. До речі, конкуренцію Борисполю складали Харків, Дніпропетровськ, Суми.

— Що ж можуть побачити на змаганнях глядачі?
— Кожна збірна має право виставити по шість учасників – спортсменів зі своїми вихованцями. Проводяться демонстрування здатності собаки до слухняності, виконання команд, витривалості, подолання перешкод… Не лише стадіон буде місцем проведення змагань, а й польові угіддя між Вороньковом і Глибоким, де собаки покажуть своє вміння шукати сліди людини.

— Як облаштуються учасники змагань? Кажуть, що багатьох собак привезуть у будках вартістю в сотні тисяч доларів.
— Люди будуть влаштовані у кращих найближчих готелях Києва і Борисполя. Стосовно дорогих «будок», як ви кажете, то це дійсно так, хоча «будкою» їхнє житло не назвеш. Це, здебільшого, такі собі специфічні причепи до авто, невеликі вольєрчики з електропідігрівом, кондиціонерами, у яких для собак створено найкращі умови для того, щоб ті почували себе комфортно. Не забуваймо, що до Борисполя приїдуть найелітарніші вівчарки світу.

— Кажуть, вишколені собаки-вівчарки дуже дорогі, коштують сотні тисяч доларів…
— Добре вишколені собаки таки дійсно дорогі. Є й по кілька сот тисяч доларів за собачу душу. Але вони того варті. Господарі вкладають у підготовку свого вихованця величезні гроші. Це і вартість амуніції, і оплата кращих тренерів, і вартість послуг ветеринарних клінік, переїздів… Участь у різноманітних семінарах, змаганнях – теж далеко не безплатна річ. Добре вишколений собака – це своєрідне багатство держави. Як і породисті коні, продуктивна худоба чи птиця. Для того, щоб продати чи просто подарувати чистопородного дресированого собаку за кордон, потрібно отримати купу дозволів відповідних інстанцій.

— Чи співробітничаєте ви з державними структурами, які використовують з різною метою службових собак?
— Так, для силових структур, як-от, наприклад, прикордонників, митників, міліції, рятувальних служб, наші вихованці є чудовим джерелом поповнення. Хоча багато з них мають свої власні кінологічні підрозділи зі своїми розплідниками і тренерами.
Серед інших складових цінностей собаки одним з найголовніших факторів є генеологічне дерево тварини. Потрібно знати родослівну їхніх прабабусь і прадідусів до якомога глибшого коріння. Тільки тоді ми можемо прогнозувати, що з цуценяти вийде, оцінити міцність його нервової системи. Фундамент успіху закладено у попередніх поколіннях.

— Багато людей тримають у своїх оселях цуциків, яких службовими не назвеш…
— Це, здебільшого, люди з доброю душею. Їхні собачки – це ліки від стресів та багатьох неврологічних захворювань. Їх, навіть безпородних, можна багато чому навчити. А найголовніше те, що, належним чином утримуючи собаку, ми самі навчаємося, як керувати своїми
улюбленцями.

— Що Ви відчуваєте, коли бачите на вулицях бездомних нещасних собак?
— Єдина думка, яка спадає першою, — це жаль з приводу нездатності до добра, людяності як простих обивателів, так і високопосадових чиновників. Цю проблему можна вирішити лише з допомогою державної програми, як це робиться у цивілізованих країнах світу.

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x