24 листопада 2016 року, близько першої години, на вулиці Привокзальній патрульні звернули увагу на скупчення людей. Зупинились, поцікавились, що відбувається. Як дізнались, працівники державної служби охорони намагались заспокоїти трьох чоловіків, які у стані алкогольного сп’яніння порушували громадський порядок.
Порушників затримали та доставили до Бориспільського відділу поліції. Там склали адмінматеріали за ст. 178 КУпАП (поява у громадських місцях у п’яному вигляді).
Під час поверхневої перевірки з’ясувалась ще одна цікава деталь. Один із чоловіків мав при собі подрібнену речовину рослинного походження, схожу на наркотичну. Зважаючи на це, були запрошені працівники слідчо-оперативної группи, які й будуть встановлювати чи є речовина наркотиком.
За інформацією УПП у м.Бориспіль
Автор публікації
admin
Схожі записи:




