loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

У Борисполі життя мед-малина чи штучний рейтинг

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

У бориспільців є невеличкий привід для гордощів за своє місто. Виявляється, їхній рідний Бориспіль нині вважається найкращим містом для життя в Київській області. А серед усіх близько 200 великих і малих міст України він займає чільне 16 місце.

Це стало відомо після того, як журнал «Фокус» оприлюднив результати досліджень групи авторитетних експертів, котрі склали вже традиційний щорічний рейтинг «Кращі міста для життя». У попередніх двох змаганнях — якщо цю акцію можна так назвати — Бориспіль займав у загальному рейтингу 46 місце (2007 р.) і 39 (2008 р.).

У минуло- і позаминулорічному рейтингах до уваги бралися різні аспекти життєдіяльності міст і в результаті підраховувалася сума балів, за якими й розставляли всіх по місцях. Спеціалісти враховували кількість населення, міграцію, що відображала різницю між тими, хто приїхав до міста і виїхав з нього, інфраструктуру, яка включала кількість дитячих садків, шкіл, лікарень і ринків на одну тисячу мешканців, екологічну ситуацію, рівень злочинності, інвестиційну привабливість, кількість створених у місті робочих місць, витратну частину бюджету на кожного жителя, рівень безробіття, середню зарплату, ціни на комунальні послуги, благоустрій, вартість житла на вторинному ринку, кількість культурно-історичних пам’ятників, туристичну привабливість. За цими показниками в області не набагато вище Борисполя рік-два тому стояли Переяслав-Хмельницький, Біла Церква, Бровари.

Особливістю цьогорічного найсвіжішого дослідження став акцент щодо визначення, де живеться краще за умов економічної кризи і невеликого прогнозу на майбутнє. Враховуючи, що економіка різко внесла істотні корективи у визначення комфортності життя, при складанні нинішнього рейтингу було загострено увагу на діловому і фінансовому потенціалі міст. Якщо в більш благополучні часи найважливішим показником якості життя вважалася екологічна безпека, благоустрій і розвиток комунального господарства, то за умов кризи для багатьох важливішими є живі гроші, можливість заробітку і економічного виживання, що вселяє впевненість у завтрашньому дні.

Кращими містами для проживання в Україні є:
1. Львів,
2. Київ,
3. Івано-Фран-ківськ,
4. Чернівці,
5. Ялта,
6. Харків,
7. Одеса,
8. Іллічівськ,
9. Сімферополь,
10. Севастополь,
11. Чернігів,
12. Хмельницький,
13. Дніпропетровськ,
14. Донецьк,
15. Полтава,
16. Бориспіль,
17. Рівне,
18. Кам’янець-Подільський,
19. Вінниця,
20. Мукачеве,
30. Бровари,
38. Славутич,
41. Ірпінь,
45 Переяслав-Хмельницький,
54. Біла Церква.

А ось лідери за «ваговою категорією» від 50 до 100 тисяч мешканців:
1. Ялта (79 тисяч населення),
2. Іллічівськ (70 тисяч),
3. Бориспіль (57 тисяч),
4. Мукачеве (83500),
5. Бровари (94 тисячі).

У категорії міст з населенням до 50 тисяч мешканців Переяслав-Хмельницький, де мешкають 29 тисяч людей, — на четвертому місці.

Звичайно, приємно, що Бориспіль вважається одним з найкомфортніших для життя міст Київщини й України. Але, уважно проаналізувавши результати в різних номінаціях, неважко зробити висновок, що наше древнє, майже тисячолітнє місто займало б набагато вищу позицію в рейтингу, якби не тягли його вниз не зовсім втішні справи з благоустроєм, туристичною привабливістю, рівнем злочинності (близько 6 злочинів на 1000 чоловік населення). Для порівняння: в найблагополучнішому місті України щодо правопорядку Коломиї цей показник дорівнює 4, у найкриміногенніших містах на Донбасі й Півдні — 12-14. А найбільше дошкуляють бориспільці самі собі в номінаціях культура і екологія, де не треба робити значних капіталовкладень, треба просто не ламати, не трощити, не смітити. Або, як кажуть, совість треба мати, а з цією філософською категорією є проблеми.

Переглядів:: 5
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x