loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

У Борисполі знайшли БМВ, яке викрали в Києві

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

У Борисполі знайшли БМВ, яке викрали в Києві

Як повідомив начальник Бориспільського відділу поліції ГУНП в Київській області Роман Козьяков, минулого тижня працівники поліції виявили автомобіль марки BMW X 5, який перебував у розшуку і який зловмисники залишили в одному з дворів у Борисполі.

– Нам зателефонував мешканець міста, який повідомив, що у них у дворі з’явилась чужа іномарка, яка варто було б перевірити, – розповів Р.Козьяков. – Перевіривши машину в базі даних, було з’ясовано, що її кілька днів тому викрали в столиці. Потому перегнали в Бориспіль і залишили відстоюватись. Така практика є, тому закликаю всіх – звертайте увагу на підозрілі автомобілі і телефонуйте на номер чергового поліції 102.

Крім того, цього ж тижня сталось викрадення іншого автомобіля, але в Борисполі. Так, чоловік помітив підозрілих осіб, які сиділи в автівці його сусіда. Він підійшов, почав розпитувати. На що ті відповіли, що власник знає і не варто хвилюватись. Натомість чоловік зателефонував сусіду, але той все спростував. Щоправда, затримати крадіїв не вдалось, бо ті зметикували, що пахне смаленим, і втікли.

– Вкотре закликаю мешканців міста, – наголосив начальник бориспільської поліції, – звертайте увагу на чужинців і телефонуйте в поліцію. Злочин легше попередити, якщо люди вчасно повідомлять, а ми оперативно відреагуємо і перевіримо.

Продовжуючи тему кримінальної ситуації в регіоні, Роман Козьяков повідомив про інцидент, який стався в аеропорту «Бориспіль». Тоді між двома громадянами Грузії відбулась суперечка, в яку довелося втрутитись поліцейським. Один із іноземців відреагував на зауваження правоохоронців оригінально: почав наносити собі тілесні ушкодження. Попередньо, щоб скомпроментувати поліцейських. При цьому він не соромився у висловах і погрожував правоохоронцю. Ще один важливий факт: даний громадянин Грузії виявився “злочинцем у законі”. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст 345 ККУ (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).

Також Р.Козьяков розповів, що в районі був затриманий злодій, який вчинив пограбування. Затримати зловмисника вдалось завдяки снігу: він залишив чіткі сліди, які вказали напрямок його втечі.

В Борисполе нашли БМВ, которое похитили в Киеве

Как сообщил начальник Бориспольского отдела полиции ГУНП в Киевской области Роман Козьяков, на прошлой неделе работники полиции обнаружили автомобиль марки BMW X 5, который находился в розыске и который злоумышленники оставили в одном из дворов в Борисполе.

– Нам позвонил житель города, который сообщил, что у них во дворе появилась чужая иномарка, которая следовало бы проверить, – рассказал Р.Козьяков. – Проверив машину в базе данных, выяснилось, что ее несколько дней назад похитили в столице. После, перегнали в Борисполь и оставили отстаиваться. Такая практика есть, поэтому призываю всех – обращайте внимание на подозрительные автомобили и звоните на номер дежурного полиции 102.

Кроме того, на этой же неделе произошло похищение другого автомобиля, но в Борисполе. Так, человек заметил подозрительных лиц, которые сидели в машине его соседа. Он подошел, начал расспрашивать. На что те ответили, что владелец знает и не стоит волноваться. Зато человек позвонил соседу, но тот все опроверг. Правда, задержать воров не удалось, ибо поняли, что пахнет жареным, и скрылись.

– Еще раз призываю жителей города, – отметил начальник бориспольской полиции, – обращайте внимание на чужих и звоните в полицию. Преступление легче предупредить, если люди вовремя сообщат, а мы оперативно отреагируем и проверим.

Продолжая тему криминальной ситуации в регионе, Роман Козьяков сообщил об инциденте, который произошел в аэропорту «Борисполь». Тогда между двумя гражданами Грузии состоялась спор, в которую пришлось вмешаться полицейским. Один из иностранцев отреагировал на замечание правоохранителей оригинально: начал наносить себе телесные повреждения. Предварительно, чтобы скомпрометировать полицейских. При этом он не стеснялся в выражениях и угрожал милиционеру. Еще один важный факт: данный гражданин Грузии оказался “вором в законе”. По данному факту возбуждено уголовное производство по ст 345 УК (Угроза или насилие в отношении работника правоохранительного органа).

Также Р.Козьяков рассказал, что в районе был задержан вор, который совершил ограбление. Задержать злоумышленника удалось благодаря снегу: он оставил четкие следы, которые указали направление его побега.

Переглядів:: 3

Автор публікації

Офлайн 2 дні

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7863Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x