Усього за кілька років з моменту появи на ринку онлайн-кредитування набуло популярності серед українців. Тепер це звичний інструмент, до якого вдаються у разі потреби, наприклад, при затримці зарплати. Це зручний і швидкий спосіб отримати гроші у борг, використовуючи будь-яку банківську картку.
Станом на 2022 рік в Україні налічується майже тисяча мікрофінансових організацій. Проте до топ-20, і тим більше до топ-5, потрапляє не кожен. Стабільно високий рейтинг займають дві українські МФО — CreditPlus і Moneyveo. Три, що залишилися, змінюються у вільному порядку.
Як МФО видають кредит без відмови та які переваги?
Мікрофінансові організації як небанківська інституція надають кредити різним соціальним категоріям населення України на спрощених умовах. Переваги кредитування в МФО полягають у такому:
Хто входить до топ-5 МФО України?
Ознайомитись з рейтингом МФО-компаній можна на веб-сайтах агрегаторах, наприклад, Interbank. Перше місце належить Moneyveo, яка з’явилася на фінансовому ринку у 2013 році. Далі слідує CreditPlus — існує з 2017 року і лише за п’ять років компанія встигла завоювати довіру мільйонів українців, два роки поспіль стати «Вибором Країни» та здобути десятки нагород. На третьому місці — Credit7. На цей момент організація у багатьох на слуху завдяки яскравій рекламі та гідним умовам кредитування. На четвертому місці — SlonCredit. Це не стандартна МФО у розрізі мікрокредитування, оскільки ділить це поняття: у компанії можна отримати кредит на суму від 5 до 100 тис. грн на строк від 3 до 12 місяців. На п’ятому місці — Cashberry. Їхнім соціальним мережам немає рівних, а також компанія проводить цікаві акції для клієнтів.