loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

У Київській області подешевшають послуги БТІ

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Вартість робіт з оформлення прав власності на об’єкти нерухомого майна та реєстрації таких прав для кожного БТІ області буде регулювати Київська обладміністрація. На сьогодні вартість таких послуг у Київській області не встановлено. 

Як повідомили в прес-службі Антимонопольний комітет України, відомство офіційно рекомендував Київській обласній державній адміністрації встановити економічно обгрунтовані тарифи на послуги бюро технічної інвентаризації в області. Зокрема, Київська облдержадміністрація має затвердити вартість нормо-години на інвентаризацію нерухомого майна, оформлення прав власності на об’єкти нерухомого майна та реєстрації таких прав для кожного БТІ області окремо, як це передбачено постановою Кабінету Міністрів України N 1548 від 25.12.1996. “На сьогодні вартість таких послуг у Київській області не встановлено. Так, Київською облдержадміністрацією прийнято лише граничний рівень рентабельності на послуги БТІ області. Зокрема розпорядженням N 282 від 20.05.2002 передбачено, що такий рівень рентабельності становить 30 до собівартості”, – йдеться в повідомленні. Внаслідок цього БТІ області самостійно встановлюють тарифи на власні послуги, що призводить до зловживань монопольним становищем.

Як встановив Комітет, вартість однієї нормо-години часу на послуги БТІ в Київській області значно вище, ніж в інших регіонах України. При цьому, за наявною в Комітеті інформацією, з початку березня цього року ряд БТІ області необгрунтовано збільшила вартість нормо-години на 30-60. За фактом необгрунтованого підвищення тарифів на згадані послуги Київське обласне відділення Комітету порушило і розслідує справи Яготинського, Макарівського, Ірпінського, Васильківського, Переяслав-Хмельницького та Обухівського БТІ.

Присутній на засіданні комітету заступник голови Київської обласної державної адміністрації Володимир Максименко погодився з рекомендаціями Комітету і повідомив про те, що робота над їх виконанням вже розпочато. Зокрема, він зазначив, що вже розроблені розрахунки нормо-години у Бердянському, Ірпінському, Переяслав-Хмельницькому БТІ, в результаті чого очікується їхнє зниження відповідно на 17, 21 і 24%. У середньому зниження нормо-години в Київській області має скласти 20%. Коментуючи надання рекомендацій Київської облдержадміністрації, в.о. голови Комітету Юрій Кравченко зазначив: “Сфера надання послуг БТІ вимагає наведення чіткого порядку. Вартість цих послуг повинна бути зрозумілою і справедливої. Антимонопольний комітет задоволений, що розуміння, до якого прийшли в цьому питанні з Київською облдержадміністрацією, позначиться на відчутному для споживачів зниження плати за послуги вже до кінця поточного року. З метою захисту інтересів споживачів, Комітет пильно відслідковувати ситуацію на ринку послуг з інвентаризації нерухомого майна та в інших областях держави “.

Переглядів:: 4
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x