loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

У компанії «Міжнародні Авіалінії України» задоволені рішенням ФДМУ про її продаж

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ) вітає рішення про приватизацію державної частки в авіакомпанії.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МАУ, текст якого має “Остров”.

Фонд державного майна України повідомив про намір продати свою частку акцій в авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» у розмірі 61,58%. Перед продажем державою буде проведена незалежна оцінка активів компанії відповідно до Законодавства України для продажу акцій за адекватною ринковою ціною.

Дане рішення найбільшого акціонера МАУ реалізується в рамках проекту приватизації авіакомпанії, обговорюваного акціонерами і керівництвом компанії протягом тривалого часу. Держава в особі Фонду держмайна протягом минулих 2 років заявляло про свій намір знизити свою частку акцій в авіакомпанії. Інші акціонери МАУ також активно піднімали питання про зниження державної частки в авіакомпанії з метою і залучення капіталу для підвищення ефективності роботи і конкурентоспроможності провідного національного авіаперевізника Україні. Приватизація авіакомпаній сьогодні відповідає тенденціям на світовому ринку авіаперевезень: частка держави в успішних національних перевізників знижується до мінімуму або зовсім відсутній.

«Керівництво МАУ вітає дане рішення Держави, вбачаючи в ньому можливість для нового серйозного витка в розвитку компанії та авіації України в цілому, – зазначила корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька. – Цей крок активно обговорювався впродовж кількох років, і ми впевнені, що тепер, коли рішення прийнято і приватизація відбудеться, для нашої авіакомпанії починається нова ера. Залучення приватних інвестицій дозволить бізнесу вийти на більш високий рівень – з’явиться більше можливостей для розвитку, підвищення конкурентоспроможності та ефективності, а також для зростання рівня професіоналізму персоналу. Правління МАУ буде надавати повне сприяння акціонерам у процесі подальшої приватизації компанії ».

Довідка. Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» – провідна українська авіакомпанія. Флот МАУ складається з 19 літаків «Боїнг 737-300/400/500/800». Авіакомпанія з’єднує Україну з 35-ю столицями та ключовими містами Європи, Азії, Африки та СНД, забезпечуючи також стикування з маршрутами своїх міжнародних партнерів в більш ніж 3000 інших міст світу.
Базовим аеропортом МАУ є міжнародний аеропорт Києва «Бориспіль» (КВР) та Львів (LWO). МАУ виконує понад 450 міжнародних та внутрішніх рейсів на тиждень з Києва, Львова, Одеси, Донецька, Луганська, Харкова і Сімферополя на власних літаках і в партнерстві з іншими авіакомпаніями.
Акціонери МАУ: Фонд державного майна України – 61,6%, UIAB (Австрія) – 22,5%, Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) – 9,9% і CIP (Україна) – 6%.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x