loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

У неділю відбулася гра між Борисполем і Баришівкою

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

У неділю, 16 червня, на стадіоні «Прогрес» у місті Баришівка, відбулася гра між ФК «Бориспіль» та ФК «Баришівка».

Матч розпочався о 17:00 у супроводі полудневої спеки. На 4-ій хвилині ФК «Бориспіль» зробили першу спробу відкрити рахунок. ФК «Баришівка» у відповідь зробила те ж, але Бориспільські ворота захистив Дмитрюк, вибивши м’яч у поле. На 10-ій хвилині перше попередження у вигляді жовтої картки отримав гравець ФК «Бориспіль» Прожейко. Він борючись за м’яч, підстрибнув, та не побачивши позаду суперника вдарив його ногою по голові.

Гравцю ФК «Баришівка» була надана медична допомога і він зміг продовжувати гру далі. На цьому натиск ФК «Бориспіль» не завершився – на 14-ій хвилині Бориспільський гравець – Тарасюк відкрив рахунок матчу! Тут варто відзначити, що Баришівські захисники просто не впоралися з Бориспільськими нападниками. 18-та хвилина – попередження для гравця під номером 25 ФК «Баришівка», він порушив правила проти воротаря ФК «Бориспіль» Курілка.

На 20-тій хвилині відзначився гравець під номером 7 ФК «Баришівка» – він не одноразово намагався пройти до Бориспільських воріт. Потім команда м. Бориспіль вела гру в пас, не даючи супернику оволодіти м’ячем.

32-та хв. гравець №9 ФК «Баришівка» неочікувано забив гол у ворота Курілка. Раз-по-раз на полі лунав свист судді – гравці порушували правила гри.

40-ва хв. Дорогань – гравець ФК «Бориспіль», відібравши м’яч у суперника, технічно обіграв його та забив гол! Потім відбулася заміна в ФК «Бориспіль» – замість Прожейка вийшов Антоненко. Перший тайм завершувався атакою ФК «Баришівка», гравець під №7 робив прохід до воріт, але Сізон – Бориспільський гравець – вибив м’яч у поле. Перший тайм завершено з рахунком 2:1 на користь ФК «Бориспіль».

Другий тайм. Друга половина матчу розпочалася з боротьби в центрі поля. Бориспільські гравці показували досить таки не погану гру.

53-тя хв. матчу Бориспільський гравець Гончар здійснив красивий удар по воротах суперника, але Баришівський голкіпер піймав м’яча. На 56-ій хв. ситуація повторювалася, але Баришівский воротар добре виконував свої обов’язки.

58-ма хв. «зірковий» час для ФК «Баришівка», адже їхній гравець вдало пробив м’яча та забив гол у ворота Бориспільців. Рахунок 2:2.

Звичайно, що Бориспільські гравці боролися, але їм на заваді стояв воротар команди суперників.

65-та хв. здавалася, що от-от буде гол: Курілко робив майстерний прохід до воріт конкурентів, але нажаль м’яч пролетів трохи вище воріт.

Схожі ситуації траплялися з гравцями ФК «Бориспіль» Гончаром і Тарасюком – м’яч також майже залітав у самісінькі ворота.

75 хв – Тарасюк виборов м’яча у суперників та забив гол! У відповідь на це ФК «Баришівка» починають жорсткий пресинг. Та їхні атаки не були увінчані успіхом, адже гравці ФК «Бориспіль» міцно обороняли свої ворота.

81 хв заміна в ФК «Бориспіль» на поле замість Яременка вийшов Гришин.

Останні хвилини матчу були дуже напруженими, гравці боролися з останніх сил. Рахунок не було змінено.

Матч завершено з рахунком 3:2. Вітаємо ФК «Бориспіль» з перемогою!

Перс-центр ФК «Бориспіль»
Пісоцька Ірина

В воскресенье состоялась игра между Борисполем и Барышевкой

В воскресенье, 16 июня, на стадионе «Прогресс» в городе Барышевка, состоялась игра между ФК «Борисполь» и ФК «Барышевка».

Матч начался в 17:00 в сопровождени жары. На 4-й минуте ФК «Борисполь» сделали первую попытку открыть счет.

ФК «Барышевка» в ответ сделала то же, но Бориспольские ворота защитил Дмитрюк, выбив мяч в поле. На 10-й минуте первое предупреждение в виде желтой карточки получил игрок ФК «Борисполь» Прожейко. Он борясь за мяч, подпрыгнул, и не увидев позади соперника ударил его ногой по голове.

Игроку ФК «Барышевка» была оказана медицинская помощь и он смог продолжать игру дальше. На этом наступление ФК «Борисполь» не завершилось – на 14-й минуте Бориспольский игрок – Тарасюк открыл счет матча! Здесь стоит отметить, что Барышевские защитники просто не справились с Бориспольскими нападающими.

18-я минута – предупреждение для игрока под номером 25 ФК «Барышевка», он нарушил правила против вратаря ФК «Борисполь» Курилко.

На 20-й минуте отличился игрок под номером 7 ФК «Барышевка» – он не раз пытался пройти к Бориспольским воротам. Затем команда г. Борисполь вела игру в пас, не давая сопернику овладеть мячом.

32-я минута, игрок № 9 ФК «Барышевка» неожиданно забил гол в ворота Курилко.

Раз за разом на поле раздавался свист судьи – игроки нарушали правила игры.

40-я минута Дорогань – игрок ФК «Борисполь», отобрав мяч у соперника, технично обыграл его и забил гол! Затем произошла замена в ФК «Борисполь» – вместо Прожейка вышел Антоненко.

Первый тайм завершался атакой ФК «Барышевка», игрок под № 7 делал проход к воротам, но Сизон, Бориспольский игрок, выбил мяч в поле.

Первый тайм завершен со счетом 2:1 в пользу ФК «Борисполь».

Второй тайм. Вторая половина матча началась с борьбы в центре поля. Бориспольские игроки показывали довольно не плохую игру.

53-я минута матча Бориспольский игрок Гончар совершил красивый удар по воротам соперника, но Барышевский голкипер поймал мяч.

На пятьдесят шестой минуте ситуация повторялась, но Баришивский вратарь хорошо выполнял свои обязанности.

58-я минута, «Звездное» время для ФК «Барышевка», ведь их игрок удачно пробил мяч и забил гол в ворота бориспольцев. Счет 2:2.

Конечно, Бориспольские игроки боролись, но им помешал вратарь соперников.

65-я минута, казалась, что вот-вот будет гол: Курилко делал искусный проход к воротам соперников, но, к сожалению мяч пролетел чуть выше ворот.

Похожие ситуации случались с игроками ФК «Борисполь» Гончаром и Тарасюком – мяч также почти залетал в самые ворота.

75 минута, Тарасюк получил мяч у соперников и забил гол! В ответ
на это ФК «Барышевка» начинают жесткий прессинг. Но их атаки не
были увенчаны успехом, ведь игроки ФК «Борисполь» прочно обороняли свои ворота.

81 минута, замена в ФК «Борисполь», на поле вместо Яременко вышел Гришин.

Последние минуты матча были очень напряженными, игроки боролись из последних сил. Счет не был изменен.

Матч завершен со счетом 3:2.