loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

У сільської школи хочуть забрати стадіон

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

У сільської школи хочуть забрати стадіон

У селі Кірове Бориспільського району поширилися чутки, ніби на шкільному стадіоні незабаром виросте багатоповерховий будинок. Хто пустив цю плітку — невідомо. Але диму без вогню, практично, не буває. Адже на сесії сільської ради, яка відбулася ще у липні, депутати проголосували за відокремлення шкільного стадіону від території школи, тобто за те, щоб державний акт на право власності виготовити окремо на дві ділянки. Тож, за цим рішенням, до державного акту на земельну ділянку, де знаходиться навчальний заклад, не входитиме площа розміром 1,3 гектари.

16 вересня у Кіровому, поблизу місцевої школи, відбулася сходка села. Мешканці прийшли послухати звіт сільського голови Миколи Миколайовича Дженжебіра. Але головна дискусія відбулася навколо питання про шкільний стадіон.

Сьогодні у селах району йде процес приватизації землі, яка знаходиться у користуванні закладів соціальної сфери, щоб ні у кого у майбутньому не виникло спокуси відкраяти собі дитячий майданчик біля дитсадка чи стару теплицю біля школи.

Ще минулого року Кіровський сільський голова підписував акт про встановлення на місцевості меж земельної ділянки, де зазначалося, що площа ділянки, наданої у постійне користування для потреб школи, становить 2,7 га, така ж цифра вказана у рішенні сесії сільської ради від 24 лютого 2006 року. У постійне користування землю школа отримала ще у 1982 р. Та ось уже у рішенні сесії, яке затвердили народні обранці нещодавно, 12 липня, площа становить лише 1,4 га. Земельна ділянка зменшилась майже удвічі…

Як пояснив начальник відділу освіти Віктор Іванович Кравцов, у випадку відокремлення стадіону від школи, навчально-виховний заклад змушений буде брати стадіон в оренду на уроки фізичного виховання.

Депутати, які прийшли поспілкуватися із односельцями, зрозуміли свою помилку. Напередодні сходки вони призупинили своє рішення.

Переглядів:: 4
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x