loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Угода користувача

29.06.14

Вступає в дію з «01» липня 2014 року.

Угода про використання інформаційного ресурсу Borispol.org.ua

(далі – «Угода» і «Borispol.org.ua» відповідно)

Borispol.org.ua («Сайт») – Сучасний сайт, адміністратором і власником якого є фізична особа Гуцало Дмитро Сергійович. Е-mаil: kristoffor2011@gmail.com

Ця Угода розроблена з метою врегулювання відносин між Адміністрацією інтернет-видання Це Бориспіль («www.borispol.org.ua») і будь-якою особою, що здійснює використання функціональних можливостей, інструментів і служб сайту borispol.org.ua.

Пройшовши процедуру авторизації на сайті borispol.org.ua або будь-яким іншим способом використовуючи функціональні можливості, інструменти та служби цього сайту, відповідна особа гарантує, що ознайомлена з умовами Угоди користувача, а також здійснює повний і беззастережний акцепт (прийняття) умов цієї Угоди.

Предмет угоди

1. Інтернет-видання «Це Бориспіль» (www.borispol.org.ua) містить матеріали, які охороняються авторським правом, товарні знаки та інші охороняємі законом матеріали, включаючи (але не обмежуючись), тексти, фотографії, відеоматеріали, графічні зображення та звукові твори. При цьому весь зміст сайту borispol.org.ua охороняється авторським правом як твір, створений колективною творчою працею відповідно до законодавства України про авторське право і суміжні права.

Адміністратору і власнику належить авторське право на використання змісту сайту borispol.org.ua (в тому числі право на підбір, розташування, систематизацію та перетворення даних, що містяться на сайті www.borispol.org.ua, а також на самі вихідні дані), крім випадків, окремо зазначених у змісті опублікованих на сайті матеріалів.

Зазначені в цьому розділі положення передбачають захист інтересів Адміністратора і третіх осіб, які є власниками прав щодо змісту («контенту») Borispol.org.ua. При цьому всі ці власники прав вправі скористатися своїми правами, зазначеними в цій Угоді, самостійно.

2. Користувач інтернет мережі не має права вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або поступку, створювати похідні роботи чи іншим чином використовувати, частково або повністю, зміст сайту borispol.org.ua, винятком становлять випадки використання розміщених текстових матеріалів.

Користувач інтернет мережі може завантажувати з сайту матеріали, що охороняються авторським правом, тільки для особистого використання. Якщо інше не передбачено законодавством про авторське право і суміжні права, не може бути відтворена, поширення, передача третім особам, опублікування або інше використання в комерційних цілях матеріалів, завантажених з сайту, без отримання письмового дозволу Адміністратора або іншого законного власника авторських прав.

У разі отримання дозволу на копіювання, розповсюдження, опублікування або інше використання матеріалів сайту borispol.org.ua, що охороняються авторським правом, таке копіювання, розповсюдження, опублікування або інше використання не допускається без повідомлення про належність авторського права або із зміною або виключенням імені автора та/або товарного знаку.

Переглядів:: 45
Опубліковано в Бориспільщина, Інформаційний путівник

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x