loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Українському бізнесу підуть назустріч

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Українському бізнесу підуть назустріч

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді знизити ставку єдиного податку для 5 і 6 груп платників податку з 7% і 10% до 5% і 7% відповідно.

Про це йдеться в законопроекті № 11285, який зареєстрований у парламенті 2 жовтня.
За даними Державної податкової служби, вищевказаний законопроект передбачає лібералізацію оподаткування малого і середнього бізнесу, а також посилення контролю за продажем підакцизних товарів і ринком цінних паперів.

Зокрема, згідно з документом, скасовується обмеження кількості найманих працівників.

Платники 2 групи будуть подавати звітність 1 раз на рік замість щоквартальної звітності.
Також даним документів вводяться нові правила оподаткування операцій з цінними паперами.
Ставки податку за операціями відчуження цінних паперів та операцій з деривативами пропонується встановити наступні: 0% від суми операції з продажу цінних паперів на фондовому ринку та від операцій з деривативами; 0,1% від суми продажу поза фондової біржі цінних паперів, що знаходяться у біржовому реєстрі , 3% від суми продажу цінних паперів поза фондової біржі, які не перебувають у біржовому реєстрі; та 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85 гривень) за ув’язнений дериватив (контракт) поза фондової біржі.

Законопроект також передбачає значне спрощення документообігу при адмініструванні податків: введення електронної форми заповнення заяви про перехід на спрощену систему оподаткування і спрощення порядку реєстрації платників ПДВ через проведення процедури в електронній формі.

Документом вводиться штраф у разі виявлення фальсифікату підакцизної продукції у суб’єкта господарювання в розмірі 200% від вартості товару, але не менше, ніж 10 мінімальних заробітних плат.
Для довідки: з 12 серпня в Україні введені дві додаткові групи роботи на єдиному податку (5 і 6).
Група 5 – для фізосіб-підприємців, в якій можуть працювати фізособи-підприємці, у яких протягом календарного року чисельність працівників (як і для групи 3) одночасно не перевищує 20 осіб, а обсяг доходу не перевищує 20 млн гривень.
Група 6 – для юросіб-суб’єктів господарювання будь-якої організаційно-правової форми, в якій можуть працювати юрособи, у яких протягом календарного року середньооблікова чисельність працівників (як і для групи 4) не перевищує 50 осіб, а обсяг доходу не перевищує 20 млн гривень.

Переглядів:: 1

Автор публікації

Офлайн 3 дні

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7863Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x