loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Українську музику — в ефір!

14.03.11

Під таким гаслом 2 лютого пройшла акція протесту біля будинку комітетів Верховної Ради України. Митці, музики та небайдужі громадяни протестували проти спроб «протягнути» закон, яким скасовується обов’язкова 50-відсоткова квота для української музики в теле- та радіоефірах.

1 лютого Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект депутата від Партії регіонів Олени Бондаренко № 6342. З уведенням у дію цього документу українська музична індустрія, яка за останні роки почала набирати обертів, буде поступово знищена, а її місце остаточно займуть виконавці «шансону» та «блатняку». Цей законопроект повністю вписується у русло політики нинішньої влади, що має на меті поступове зведення української культури до рівня вареників і шароварів. Сьогоднішні нововведення нагадують радянські часи, коли українська пісня була витіснена не лише з телебачення і радіо, а навіть свята в освітніх закладах проводилися російською мовою. Та варто лише згадати скандальний проект закону «Про мови в Україні», який досі не прийнято лише завдяки активній позиції громадськості.

«Хочу чути українську музику!», «Їм пісня «покращувати» нам життя заважає», «Поверніть українську музику в ефір», — красномовно промовляли плакати. Українські музиканти організували імпровізований концерт для депутатів ВР. Учасники акції (а то була переважно молодь) підспівували улюбленим виконавцям і танцювали на морозі під живу музику. Окрім того, прозвучала жартівлива «пропозиція» зібрати кошти «на підкуп» народних обранців, аби вони захищали національні інтереси, а не приймали злочинних законів. «Нехай ноги чужинців не топчуть української землі,» — так пояснювали організатори акції протесту символ заходу, яким були чоботи з номерними знаками (6342), які відповідають номеру запропонованого законопроекту, що стояли на радіоприймачі.

Скасування квот на музичні твори українських авторів і виконавців в ефірі вітчизняних телерадіоорганізацій призведе до того, що кількість української музики в ефірі українських телерадіостанцій значно зменшиться на користь зарубіжних артистів. Бо ж сьогодні музика у виконанні українських гуртів, класичних і фольклорних колективів більшою популярністю користується за кордоном, аніж у своїй державі.

Переглядів:: 4
Опубліковано в Новини
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x