loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Усе шито – крито (анонс Терміналу №8)

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Усе шито - крито (анонс Терміналу №8)

У минулий понеділок, 11 березня Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук та його перший заступник Микола Корнійчук провели прес-конференцію для представників місцевих ЗМІ щодо публікації у місцевій газеті про будівництво у Борисполі складів з небезпечними відходами.

Відповідно до вимог, кожна організація, що займається роботами, пов’язаними з небезпекою для життя, має зробити оголошення про свої наміри.

Наприклад, надрукувати в газеті повідомлення і почекати місяць.

Якщо хтось із мешканців зателефонує і висловить свою незгоду, тоді у представників влади є підстави для відмови. Саме так законодавець передбачив можливість простих людей впливати на ці процеси.

У цьому випадку все пройшло не зовсім коректно. На початку 2012 року на адресу міської ради надійшли листи від ТОВ «УНВВЦ» «Сучасні екологічні технології» та ТОВ «Пріста Рісайклінг Україна». Ці два товариства просили надати їм дозвіл на ведення своєї діяльності, пов’язаної зі збором небезпечних відходів: фарб, лаків, барвників, пігментів, пестицидів, гербіцидів, відпрацьованих батарей акумуляторів та іншого. До листів додавалось по примірнику газети «Ринок Бориспіль», де й були надруковані наміри цих товариств.

Докладніше про прес-конференцію та ситуацію яка розгорнулася за участі місцевої газети, читайте у газеті «Термінал:» №8(91) від 15 березня 2013 року.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x