loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В Бориспільській лікарні заробітчанин підрізав лікаря

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

В Бориспільській лікарні заробітчанин підрізав лікаря

У минулий четверг, 30 травня, близько 23 години ночі до Бориспільського міськвідділу міліції надійшло повідомлення з місцевої центральної районної лікарні про те, що лікарю прийомного покою нанесено ножові поранення – Про це Borispol.org.ua повідомила помічник начальника Бориспільського МВ міліції по взаємодії з громадськістю та ЗМІ, Світлана Коломієць.
До лікарні терміново виїхала слідчо-оперативна група. Оперативники затримали трьох учасників інценденту, але одному все ж таки вдалося втікти.

Згодом, працівниками Бориспільського міськвідділку міліції, було встановлено особу четвертого нападника, ним виявився 41-річний громадянин іншої держави.

Вже наступного дня, у п’ятницю, близько обіду, четвертого нападника було затримано в місті Біла Церква.
Усі четверо були громадянами іншої країни, які знаходилися в Борисполі на заробітках.

Правоохоронцями було встановлено що, 30 травня, близько 22-ї години вечора в приймальне відділення Бориспільської центральної районної лікарні за медичною допомогою звернувся 33-річний громадянин. Лікар прийомного покою, який чергував у ту ніч, надав йому необхідну медичну допомогу та залишив у відділенні трохи полежати.

В цей час, до хворого прийшов його брат з двома товаришами. Хлопці були напідпитку. Вони почали сваритися з лікарем, вимагавши щоб лікар швидше надав медичну допомогу. Потім, вирішивши зачекати на свого хворого товариша на вулиці, вийшли на подвір’я лікарні та почали розпивати спиртні напої.

Лікар, після надання необхідної медичної допомоги хворому, разом з ним вийшов на вулицю. Побачив, що компанія очікующих порушує громадський порядок та розпиває спиртні напої на території лікарні, зробив зауваження. На зауваження компанія відреагувала агресивно та один з «відпочиваючих» відрізу затіяв бійку, під час якої наніс лікарю множинні колото-різані рани черевної порожнини.

34-річному лікарю на щастя вдалося відштовхнути нападника та закритися всередині лікарні, згодом працівники медичного закладу викликали правоохоронців. Постраждалого лікаря негайно прооперували, наразі він знаходиться в реанімаційному відділенні.

Нападника заарештовано та проти нього порушена кримінальна справа за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження), йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

В Бориспольской больнице гастарбайтер подрезал врача

В минувший четверг, 30 мая, около 23 часов ночи в Бориспольский горотдел милиции поступило сообщение из местной центральной районной больницы о том, что врачу приемного покоя нанесены ножевые ранения – Об этом Borispol.org.ua сообщила помощник начальника Бориспольского ГО милиции по взаимодействию с общественностью и СМИ, Светлана Коломиец.

В больницу срочно выехала следственно-оперативная группа. Оперативники задержали троих участников инцендента, но одному все же удалось бежать.

Вскоре, работниками Бориспольского горотдела милиции, была установлена ​​личность четвертого нападавшего, им оказался 41-летний гражданин другого государства.

Уже на следующий день, в пятницу, около полудня, четвертого нападающего был задержан в городе Белая Церковь.

Все четверо были гражданами другой страны, находились в Борисполе на заработках.

Стражами порядка было установлено, что, 30 мая, около 22 часов вечера в приемное отделение Бориспольской центральной районной больницы за медицинской помощью обратился 33-летний гражданин. Врач приемного покоя, который дежурил в ту ночь, предоставил ему необходимую медицинскую помощь и оставил в отделении немного полежать.

В это время, к больному пришел его брат с двумя товарищами. Ребята были навеселе. Они начали ссориться с врачом, потребовав чтобы врач скорее оказал медицинскую помощь. Затем, решив подождать своего больного товарища на улице, вышли во двор больницы и начали распивать спиртные напитки.

Врач, после оказания необходимой медицинской помощи больному, вместе с ним вышел на улицу.

Увидел, что компания ожыдающих нарушает общественный порядок и распивает спиртные напитки на территории больницы, сделал замечание. На замечание компания отреагировала агрессивно и один из «отдыхающих» затеял драку, во время которой нанес врачу множественные колото-резаные раны брюшной полости.

34-летнему врачу к счастью удалось оттолкнуть нападающего и закрыться внутри больницы, впоследствии сотрудники медицинского учреждения вызвали милицию.

Пострадавшего врачу немедленно прооперировали, сейчас он находится в реанимационном отделении.

Нападающий арестован и против него возбуждено уголовное дело по ч. 1 ст. 121 Уголовного кодекса Украины ( умышленное тяжкое телесное повреждение ), ему грозит лишение свободы на срок от пяти до десяти лет.

Переглядів:: 6
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x