loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В Борисполе мужчина распиливал артиллерийский снаряд болгаркой

12.10.13

В Борисполе мужчина распиливал артиллерийский снаряд болгаркой

Как стало известно, в пятницу 4 октября на номер скорой помощи пришел тревожный вызов о ранении 47-летнего мужчины в результате взрыва снаряда. Срочно на место выехала бригада врачей. Параллельно была поставлена в известность городская милиция о данном случае.

Как рассказал и.о. заведующего травматологическим отделением Бориспольской больницы Алексей Братусь, который оперировал пострадавшего, когда мужчину доставили в операционную, он был при сознании. Во время поверхностного обзора, серьезных повреждений не выявили. Была вероятность, что какие-то осколки могли попасть в середину. Также, вызывала обеспокоенность часть детонатора, которая торчала у него из левой ноги.

Впрочем, рентгенологическое исследование показало, что важные жизненные органы не зацеплены, детонатор к кости не достался. Как только его к нам привезли, мы его забрали в операционную.

Со слов врача мужчину спасла случайность, ведь детонатор вошел на 10 сантиметров, повредив лишь мышечные ткани.

Напомним, 4 октября, в одном из гаражей в Борисполе, взорвался артиллерийский снаряд. Во время обзора гаража правоохранители выявили еще несколько предметов, визуально похожих на взрывчатые вещества и взрывные устройства. Против мужчины открыто криминальное осуществление за частью 1 ст. 263 Криминального кодекса Украины (незаконное обращение с оружием, боевыми припасами или взрывчатыми веществами). Ею предусмотрено лишение воле от двух до пять лет.

Подробнее о мужчине который сам себя взорвал, читайте публикацию «Мужчина распиливал снаряд болгаркой» в свежем номере газеты «Терминал: информационный еженедельник Бориспольщины» №36 (119) от 11 октября 2013 года.

У Борисполі чоловік розпилював артилерійській снаряд болгаркою

Як стало відомо, в п’ятницю 4 жовтня на номер швидкої допомоги надійшов тривожний виклик про поранення 47-річного чоловіка внаслідок вибуху снаряду. Терміново на місце виїхала бригада лікарів. Паралельно було повідомлено міліцію про даний випадок.

Як розповів в.о. завідуючого травматологічним відділенням лікарні Олексій Братусь, який оперував постраждалого, коли чоловіка доставили в операційну, він був при свідомості. Під час попереднього огляду, серйозних ушкоджень не виявили. Була ймовірність, що якісь осколки могли потрапити в середину. Також, викликала стурбованість частина детонатору, що стирчала в нього з лівої ноги. Втім, рентгенологічне дослідження показало, що важливі життєві органи не зачеплені, детонатор до кістки не дістався. Як тільки його до нас привезли, ми його забрали в операційну.

Зі слів лікаря чоловіка врятувала випадковість, адже детонатор увійшов на 10 сантиметрів, пошкодивши лише м’язові тканини.

Нагадаємо, 4 жовтня, у одному із гаражів в Борисполі, вибухнув артилерійській снаряд. Під час огляду гаражу правоохоронці виявили ще кілька предметів, зовні схожих на вибухові речовини та вибухові пристрої. Проти чоловіка відкрито кримінальне провадження за частиною 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Нею передбачено позбавлення волі від двох до п’яти років.

Детальніше про чоловіка який сам себе підірвав, читайте публікацію «Чоловік розпилював снаряд болгаркою» у свіжому номері газети «Термінал: інформаційний тижневик Бориспільщини» №36 (119) від 11 жовтня 2013 року.

Переглядів:: 5
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x