loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В Борисполе обворовали ветерана отечественной войны

27.09.13

В Борисполе обворовали ветерана отечественной войны

28 августа в городе Борисполь у 95-летнего пенсионера, ветерана великой отечественной войны обворовали квартиру по ул. Киевской Путь. – сообщили в Бориспольском отделе милиции.

Преступники похитили золотые украшения и мужские золотые часы с именной подписью Полковнику Веселкову с циферблатом белого цвета и римскими цифрами, также из кителя исчезли нагрудные ордена “Красной звезды”, орден отечественной войны 2 степени, орден Богдана Хмельницкого и памятный значок ветерана 6-го истребительного авиационного корпуса противовоздушной обороны города Москва.

Просим всех, кто стал свидетелем преступления, или кому известная информация о похищенных вещах немедленно сообщить в милицию за телефоном 102 или 6-23-91.

Или в нашу редакцию по имейлу info@borispol.org.ua (Конфиденциальность гарантируем).

У Борисполі обікрали ветерана вітчизняної війни

28 серпня в місті Бориспіль у 95-річного пенсіонера, ветерана великої вітчизняної війни обікрали квартиру по вул. Київській Шлях. – повідомили в Бориспільському відділі міліції.

Злочинці викрали золоті прикраси та чоловічий золотий годинник з іменним підписом Полковнику Веселкову з циферблатом білого кольору та римськими цифрами, також з кітеля зникли нагрудні ордени «Червоної зірки», орден вітчизняної війни 2 ступеню, орден Богдана Хмельницького та пам’ятний значок ветерана 6-го винищувального авіаційного корпусу протиповітряної оборони міста Москва.

Просимо всіх, хто став свідком злочину, чи кому відома інформація про викрадені речі негайно повідомити до міліції за телефоном 102 або 6-23-91.

Або на адресу нашої редакції info@borispol.org.ua (Конфіденційність гарантуємо).

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x