loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В Борисполе по улице Бабкина треснула многоэтажка

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

В Борисполе по улице Бабкина треснула многоэтажка

У дома №12 по улице Бабкина, что в городе Борисполе начали внешние работы с возобновления фасадной части дома. В частности, там заделывают трещину, которая пролегла на всю высоту девятиэтажки.

Работы проводит ООО «Транспромсервис», которое специализируется на высотных фасадных работах.

Как сообщила руководитель общества Светлана Танцюра, ситуация по данному дому критическая, если не сказать аварийная. Ведь в отдельных местах щель настолько широкая, что туда проходит рука. В некоторых квартирах пол даже отошел от стены и можно посмотреть, что происходит у соседей этажом ниже.

В соответствии с выводами экспертов, ситуация по указанному дому безутешна. И жители, и власть неоднократно обращалась к застройщику, а именно ПМК- 2, относительно выполнения своих обязательств (в соответствии с законодательством они должны на протяжении 10 гарантийных лет устранять все неурядицы). Однако, те активно избегают ответственности.

Подробнее о трещине в многоэтажке читайте публикацию «Улица бабкина ситуация безутешна и непрогнозируема» в свежем выпуске газеты «Терминал: информационный еженедельник Бориспольщины» №36 (119) от 11 октября 2013 года.

У Борисполі по вулиці Бабкіна тріснула багатоповерхівка

Біля будинку №12 по вулиці Бабкіна, що в місті Борисполі розпочали зовнішні роботи з відновлення фасадної частини будинку. Зокрема, там зашпаровують тріщину, що пролягла на всю висоту дев’ятиповерхівки.

Роботи проводить ТОВ «Транспромсервіс», яке спеціалізується на висотних фасадних роботах.

Як повідомила керівник товариства Світлана Танцюра, ситуація по даному будинку критична, якщо не сказати аварійна. Адже в окремих місцях щілина настільки широка, що туди проходить рука. В деяких квартирах підлога навіть відійшла від стіни і можна подивитися, що відбувається в сусідів поверхом нижче.

Відповідно до висновків експертів, ситуація по вказаному будинку невтішна. І мешканці, і влада неодноразово зверталась до забудовника, а саме ПМК-2, щодо виконання своїх зобов’язань (відповідно до законодавства вони повинні впродовж 10 гарантійних років усувати всі негаразди). Однак, ті активно уникають відповідальності.

Детальніше про тріснутий будинок на вулиці бабкіна, читайте публікацію «Вулиця бабкіна ситуація невтішна та непрогнозована» у свіжому випуску газети «Термінал: інформаційний тижневик Бориспільщини» №36 (119) від 11 жовтня 2013 року.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x