loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В Борисполе подорожает цена на проезд в городском транспорте

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

В Борисполе подорожает цена на проезд в городском транспорте

Перевозчики хотят поднять цены на проезд в городских маршрутках до 2,90 гривен. Городская власть соглашается на 2,50 грн. И те, и другие идут на такие непопулярные шаги с заботой о пассажирах. Именно об этом шла речь на пресс-конференции, которую обе стороны провели для журналистов местных СМИ. На встрече озвучили два пути выхода из сложившейся ситуации: либо повышение цены, или сокращение рейсов.

Позиция перевозчиков
О поднятии цен на проезд в городских маршрутках перевозчики ведут разговор с властью не первый год. Каждый раз властям удавалось с ними договориться – и цены резко не росли. Первое повышение произошло в начале 2011 года, когда была установлена нынешняя цена – 2 гривны. На тот момент это была не столько желательно, сколько приемлемая цена для перевозчиков.

С тех пор многое изменилось. Например, поднялась цена на топливо – почти на 50% выросла стоимость газа.
Также подняли размер минимальной заработной платы, и это отразилось на отчислениях в пенсионный фонд и налоговых уплат. Выросли цены на запчасти, на автобусы…

Позиция власти
Для представителей власти развитие событий или по первому, или по второму сценарию одинаково проблематично. Так или иначе, им начнут поступать жалобы от горожан. Они это понимают, как и понимают перевозчиков. До поры до времени им удавалось сохранять равновесие и сдерживать цену. Впрочем, реалии нынешнего состояния автопарка и для них стали поводом прислушаться к перевозчикам.

Ситуация действительно сложная, но согласиться на цену, превышающую в 2 гривны 50 копеек. Мы не можем. Это компромиссный вариант, – отметил первый заместитель городского головы Николай Корнийчук.

Более подробно о «Подорожание цены за проезд», читайте в газете «Терминал: информационный еженедельник Бориспольщины» № 30 (113) от 30 августа 2013 года.

У Борисполi подорожчає ціна на проїзд у мiському транспортi

Перевізники хочуть підняти ціни на проїзд у міських маршрутках до 2,90 грн. Міська влада погоджується на 2,50 грн. І ті, і ті йдуть на такі непопулярні кроки з думкою про пасажирів. Саме про це йшлося на прес-конференції, яку обидві сторони провели для журналістів місцевих ЗМІ. На зустрічі озвучили два шляхи виходу із нинішньої ситуації: або підвищення ціни, або скорочення рейсів.

Позиція перевізників
Про підняття цін на проїзд у міських маршрутках перевізники ведуть розмову з владою не перший рік. Щоразу владі вдавалось з ними домовитись – і ціни різко не зростали. Востаннє підвищення відбулося на початку 2011 року, коли була встановлена нинішня ціна – 2 грн. На той момент це була не стільки бажана, скільки прийнятна ціна для перевізників.

Відтоді багато чого змінилось. Наприклад, піднялася ціна на пальне – майже на 50% зросла вартість газу.
Також підняли розмір мінімальної заробітної плати і це позначилось на відрахуваннях до пенсійного фонду та податкових сплатах. Зросли ціни на запчастини, на автобуси…

Позиція влади
Для представників влади розвиток подій чи то за першим, чи то за другим сценарієм однаково проблематичний. Так чи інакше їм почнуть надходити скарги від городян.
Вони це розуміють, як і розуміють перевізників. До певного часу їм вдавалося зберігати рівновагу і стримувати ціну. Втім, реалії нинішнього стану автопарку і для них стали приводом прислухатись до перевізників.

Ситуація дійсно складна, але погодитись на ціну, більшу ніж у 2 грн. 50 коп., ми не можемо. Це компромісний варіант, – зазначив перший заступник міського голови Микола Корнійчук.

Бiльш детальнiше про «Подорожчання цiни за проїзд», читайте у газетi «Термiнал: iнформацiйний тижневик Бориспiльщини» №30 (113) вiд 30 серпня 2013 року.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x