loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В Борисполе появились ядовитые пауки Аргиопа (Фото)

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

В Борисполе появились ядовитые пауки Аргиопа (Фото)

Как сообщили нам жители города Борисполь, недавно, у себя на участке, в теплице, наткнулись на необычного паука и не одного, нашли еще штук пять. Таких пауков никогда не видели, а по этому решили поискать в интернете информацию про этих пауков. Как оказалось, пауки называются Аргиопа еще их называют паук–зебра потому что они ярко окрашены в желтую и черную полосы, эти пауки входят в тройку самых ядовитых пауков Украины.

Укус такого паука не смертельный, к тому же человека укусить может только самка и то, если случайно взять ее в руку. Сам же укус этого паука довольно таки болезненный, он вводин свои жалящие органы глубоко под кожу и уже через пару секунд, место вокруг укуса краснеет и распухает, появляется чувство онемения. Хотя уже через некоторое время боль затихает, а вот опухоль проходит только через двое а то и трое суток. А вот для людей у которых аллергия на укусы насекомых, пауки Аргиопы представляют настоящую опасность.

Редакция Borispol.org.ua рекомендует в темное время суток выходить на прогулку в верхней одежде и в штанах, так как ядовитые пауки все же предпочитают охотится с наступлением темноты.

У Борисполі з’явилися отруйні павуки Аргиопа

Як повідомили нас жителі міста Бориспіль, нещодавно, у себе на ділянці, в теплиці, наштовхнулися на незвичайного павука і не одного, знайшли ще штук п’ять. Таких павуків ніколи не бачили, а по цьому вирішили пошукати в інтернеті інформацію про цих павуків. Як виявилося, павуки називаються Аргиопа ще їх називають павук-зебра тому що вони яскраво забарвлені в жовту і чорну смуги, ці павуки входять в трійку найотруйніших павуків України.

Укус такого павука не смертельний, до того ж людину укусити може тільки самиця і те, якщо випадково узяти її в руку. Сам же укус цього павука досить таки хворобливий, він вводить свої жалячі органи глибоко під шкіру і вже через пару секунд, місце навколо укусу червоніє і розпухає, з’являється почуття оніміння. Хоча вже через деякий час біль затихає, а ось пухлина проходить тільки через дві а то і три доби. А ось для людей у яких алергія на укуси комах, павуки Аргиопи представляють справжню небезпеку.

Редакція Borispol.org.ua рекомендує в темний час доби виходити на прогулянку у верхньому одязі і в штанях, оскільки отруйні павуки все ж вважають за краще полювати з настанням темряви.

Фото паука Аргиопа в Борисполе сделанные очевидцами

Переглядів:: 3
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x