loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В Борисполе прошел День памяти погибших в ДТП

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

В Борисполе прошел День памяти погибших в ДТП

Ежегодно в Украине, как и во всем мире, в третье воскресенье ноября проводятся мероприятия ко Всемирному дню памяти жертв ДТП.

В этот день, 11 ноября 2013, в Свято-Николаевском храме г. Борисполя была отслужена панихида по погибшим в дорожно-транспортных происшествиях. Совершил панихиду настоятель храма прот. Николай Кравчук в сослужении клириков храма иерея Ивана Касенича и иерея Михаила Гуменюка. Участие в поминальных мероприятиях приняли сотрудники ДПС города Борисполь и 1-й взвод роты ДПС по обеспечению сопровождения при ГАИ ГУМВД в Киевской области.

Всемирный день памяти жертв ДТП основано Организацией Объединенных Наций в 2005 году. Главной целью акции является привлечение внимания к масштабам смертности и травм на дорогах, памяти жертв ДТП и выявления соболезнования семьям, которые понесли тяжелую утрату.

Ежегодно в мире в дорожно-транспортных происшествиях погибают более 1 млн. 200 тыс. человек и около 50 миллионов получают травмы. При этом уровень смертности на дорогах Украины в 3-4 раза превышает показатели европейских стран.

Такое внимание к этим людям потому что эти люди пришли из этой земной жизни без подготовки к вечной жизни. То есть, люди, которые погибли неожиданной смертью. Мы знаем, что христиане должным готовятся отойти с этой земной жизни и одним из этих приготовлений есть исповедь и Святое Причастие. Поэтому христиане всегда обращаются к Богу, чтобы Господь охранял их от внезапной и неожиданной смерти.

Спасибо работникам спецслужб которые обеспечивают порядок на дорогах, а погибшим в дорожно-транспортных происшествиях пусть Господь по нашим молитвам подаст вечный покой и Царство Небесное.

Прокопенко Любовь

День вшанування пам’яті загиблих у ДТП в Борисполі

Щорічно в Україні, як і в усьому світі, в третю неділю листопада проводяться заходи до Всесвітнього дня пам’яті жертв ДТП.

В цей день, 11 листопада 2013, року в Свято-Миколаївському храмі м. Борисполя була відслужена панахида за загиблими в дорожньо-транспортних пригодах. Звершив панахиду настоятель храму прот. Микола Кравчук у співслужінні кліриків храму ієрея Івана Касенича та ієрея Михаїла Гуменюка. Участь в поминальних заходах взяли працівники ДПС міста Бориспіль та 1-й взвод роти ДПС із забезпечення супроводження при ДАІ ГУМВС у Київській області.

Всесвітній день пам’яті жертв ДТП засновано Організацією Об’єднаних Націй у 2005 році. Головною метою акції є привернення уваги до масштабів смертності і травм на дорогах, пам’яті жертв ДТП і виявлення співчуття сім’ям, які зазнали тяжкої втрати.

Щороку в світі в дорожньо-транспортних пригодах гинуть більш як 1 млн. 200 тис. осіб та близько 50 мільйонів отримують травми. При цьому, рівень смертності на дорогах України в 3-4 рази перевищує показники європейських країн.

Така увага до цих людей тому що ці люди відійшли з цього земного життя без підготовки до вічного життя. Тобто, люди які загинули несподіваною смертю. Ми знаємо, що християни належно готуються відійти з цього земного життя і одним із цих приготувань є сповідь і Святе Причастя. Тому християни завжди звертаються до Бога, щоб Господь охоронив їх від наглої і несподіваної смерті.

Щиро дякуємо працівникам спецслужб які забезпечують порядок на дорогах, а загиблим у дорожньо-транспортних пригодах нехай Господь за нашими молитвами подасть вічний спокій і Царство Небесне.

Прокопенко Любов


Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x