loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В Борисполе прошли ночные рейды-проверки по выявлению несовершеннолетних без присмотра родителей

24.10.13

В Борисполе прошли ночные рейды-проверки по выявлению несовершеннолетних без присмотра родителей

18 октября в Борисполе работниками криминальной милиции по делам детей, сектором борьбы с незаконным обращением наркотиков, участковыми инспекторами милиции совместно с работниками Главного управления МВД Украины в Киевской области проведены рейды-проверки выполнения требований Закона Украины относительно запрета пребывания детей в возрасте до 16 лет без сопровождения взрослых, после 23 часов, на улицах, в компьютерных клубах и объектах досуга. – об это Borispol.org.ua сообщили в пресс-службе Бориспольской милиции.

Во время рейдов было проверено 8 кафе-баров, 2 ночных клуба, общественные места и парки. В итоге проверок несовершеннолетних детей, которые в ночное время находились в развлекательных заведениях, выявлено не было.

Однако, 11 лиц привлечено к административной ответственности за курение в общественных местах, мелкое хулиганство, продажа спиртных напитков несовершеннолетним, неподобающее выполнение родительских обязанностей что в соответствии с требованиями Закона Украины «О внесении изменений к некоторым законодательным актам Украины относительно порядка пребывания детей в заведениях, в которых осуществляется деятельность в сфере развлечений, или заведениях общественного питания в ночное время» от 16 мая 2013 года предусмотренная ответственность за ст. 180-1 Кодекса Украины об административных правонарушениях (нарушение порядка пребывания детей в заведениях, в которых осуществляется деятельность в сфере развлечений, или заведениях общественного питания) на владельцев предприятий накладывается штраф от 850 до 1700 гривен.

У Борисполі пройшли нічні рейди-перевірки по виявленню неповнолітніх без догляду батькіI

18 жовтня в Борисполі працівниками кримінальної міліції у справах дітей, сектором боротьби з незаконним обігом наркотиків, дільничними інспекторами міліції спільно із працівниками Головного управління МВС України в Київській області проведено рейди-перевірки виконання вимог Закону України щодо заборони перебування дітей віком до 16 років без супроводу дорослих, після 23 години, на вулицях, у комп’ютерних клубах та об’єктах дозвілля. – про це Borispol.org.ua повідомили у прес-службі Бориспільської міліції.

Під час рейдів було перевірено 8 кафе-барів, 2 нічних клуби, громадські місця та парки. У результаті перевірок, неповнолітніх дітей, які у нічний час перебували у розважальних закладах, виявлено не було.

Однак, 11 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за куріння в громадських місцях, дрібне хуліганство, продаж спиртних напоїв неповнолітнім, неналежне виконання батьківських обов’язків, вживання неповнолітніми алкогольних напоїв, бродяжництво.

Нагадуємо, що відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у нічний час» від 16 травня 2013 року передбачена відповідальність за ст. 180-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування) на власників підприємств накладається штраф від 850 до 1700 гривень.

Переглядів:: 3
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x