loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В Борисполе скоро первый звонок

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

В Борисполе скоро первый звонок

Как школы готовятся к учебному году и что нового ждать родителям, рассказали главные педагоги города и района.

Особенность этого учебного года в том, что мы начинаем обучать учащихся детей из 2-х и 5-х классов по новым программам и новым учебникам. А именно – курс «Ступеньки к информатике». – Сообщила Татьяна Чернойван начальник управления образования и науки Бориспольского городского совета.

Также с 5-го класса вводится в программу изучение второго иностранного языка на выбор. Это английский, немецкий и французский. По этим направлениям уже есть подготовленные педагоги.

Николай Неруш, начальник отдела образования Бориспольской Районной Государственной Администрации, отметил что, в целом школы района готовы к новому учебному году. Осталось закончить капитальный ремонт отопления в школе села Большая Александровка и ремонт крыши в Счастливском УВК. Во всех других было сделано максимально возможно.

Более подробно о «Первом звонке», читайте в газете «Терминал: информационный еженедельник Бориспольщины» № 29 (112) от 23 августа 2013 года.

У Борисполi скоро перший дзвоник

Як школи готуються до навчального року та що нового чекати батькам, розповiли головнi освітяни міста й району.

Особливість цього навчального року в тому, що ми розпочинаємо навчати учнів 2 та 5 класів за новими програмами та новими підручниками. А саме – курс «Сходинки до інформатики». – повiдомила Тетяна Чернойван начальник управління освіти і науки Бориспільскої міської ради.

Також із 5 класу вводиться в програму вивчення другої іноземної мови на вибір. Це англійська, німецька та французька. За цими напрямками вже є підготовлені педагоги.

Микола Неруш, начальник відділу освіти бориспільської РДА, зазначив що, в цілому школи району готові до нового навчального року. Залишилось закінчити капітальний ремонт опалення у Великоолександрівській школі та ремонт даху в Щасливському НВК. В усіх інших було зроблено максимально можливо.

Бiльш детально про «Перший дзвоник», читайте у газетi «Термiнал: iнформацiйний тижневик Бориспiльщини» №29 (112) вiд 23 серпня 2013 року.

Переглядів:: 4
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x