loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В Борисполе состоялась акция «Зеленая планета – детям» (фото)

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

В Борисполе состоялась акция «Зеленая планета - детям» (фото)

Во вторник, 8 октября, на территории Бориспольского дошкольного учебного заведения «Солнышко», что по улице Шевченко, состоялась общественная акция «Зеленая планета – детям», участники акции высадили деревья и кусты на территории детского учреждения.

В акции приняло участие руководство города, родители воспитанников дошкольного учебного заведения «Солнышко» и работники заведения.

Мэр Борисполя Анатолий Федорчук вместе с заведующей детского учреждения Людмилой Косинской первыми посадили куст калины.

Заведующая детского сада Людмила Косинская поздравила всех присутствующих и поблагодарила за помощь. Также рассказала, что это не первое озеленение детского учреждения, весной например, было высажено 11 декоративных деревьев и 30 кустов. На этот раз участники акции посадили 17 различных деревьев, 50 кустов самшита и 17 кустов хризантем.

На всех деревьях и кустах подписано, чьими руками их посажено. Уже через несколько лет здесь разрастется целый парк, который будет радовать детей и взрослых.

У Борисполі відбулася акція «Зелена планета – дітям» (фото)

У вівторок, 8 жовтня, на території Бориспільського дошкільно-навчального закладу «Сонечко», що по вулиці Шевченка, відбулася громадська акція «Зелена планета – дітям», учасники акції висадили дерева та кущі на території дитячого закладу.

У акції прийняло участь керівництво міста, батьки вихованців ДНЗ «Сонечко» та працівники закладу.

Міський голова Анатолій Федорчук разом із завідуючою дитячого закладу Людмилою Косинською першими посадили кущ калини.

Завідуюча садочка Людмила Косинська привітала всіх присутніх та подякувала за допомогу. Також розповіла, що це вже не перше озеленення дитячого закладу, навесні наприклад, було висаджено 11 декоративних дерев та 30 кущів. Цього разу учасники акції посадили 17 різних дерев, 50 кущів самшиту та 17 кущів хризантем.

На всіх деревах та кущах підписано, чиїми руками їх посаджено. Вже через декілька років тут розростеться цілий парк, який тішитиме дітей та дорослих.

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x