loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В Борисполе строят социальный тренажерный зал

28.08.13

В Борисполе строят социальный тренажерный зал

В последнее время в Борисполе отслеживается тенденция создавать условия для занятий спортом. Об этом свидетельствуют установленные спортивные площадки, работы на стадионе Школы “Лингвистики” и так далее. И вот, опять приятная новость.

Как стало известно, скоро должен заработать тренажерный зал как для реабилитации людей с ограниченными физическими возможностями, так и для занятий всех желающих “покачаться”. Зал должен быть размером около 250 кв.м.

Детальнее, о строительстве тренажерного зала, читайте публикацию “Борисполь, город спортивный”, в газете “Терминал: информационный еженедельник Бориспільщини” № 29(112), от 23 августа 2013 года.

У Борисполі будують соціальний тринажерний зал

Останнім часом у Борисполі відстежується тенденція створювати умови для занять спортом. Про це свідчать встановлені спортивні майданчики, роботи на стадіоні Школи «Лінгвістики» і т.д. І от, знову приємна новина.

Як стало відомо, скоро має запрацювати тренажерний зал як для реабілітації людей з обмеженими фізичними можливостями, так і для занять всіх бажаючих «покачатися». Зала має бути розміром близько 250 кв.м.

Детальніше, про будівництво тренажерного залу, читайте публікацію «Бориспіль, місто спортивне», у газеті «Термінал: інформаційний тижневик Бориспільщини» № 29(112), від 23 серпня 2013 року.

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x