loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В Борисполе женщина напала на милиционера

09.08.13

В Борисполе женщина напала на милиционера

В тот вечер группа быстрого реагирования в составе двух работников милиции несла службу по охране общественного порядка в городе Борисполь. На перекрестке улиц Дзержинського-Котовського-Київський Путь их внимание привлек автомобиль марки “Вольво”. Машина ехала достаточно необычно, поэтому милиционеры заподозрили, что водитель или пьяный, или под действием наркотиков. Кроме того, машина была без номеров. Патрульные проследовали за машиной. Очевидно, заметив сзади себя милицейский автомобиль, водитель запаниковал и решил остановиться. Возможно, думал, что патрульные ничего не заметили и поедут собе дальше. Зато правоохранители направились прямо к водителю. Представившись, они попросили показать документы. Водитель вынул ключи из замка зажигания, вышел из машины и… кинулся наутек. Правда, далеко не убежал, его быстро догнали и задержали.

Поскольку водитель ехал не сам, а с женщиной, пассажирка, увидев что происходит, набросилась на милиционеров. Точнее, на одного. Ногтями поцарапала лицо и живот, порвала форму, оторвала “с мясом” погон, надорвала шеврон. В высказываниях в адрес милиционеров не стеснялась. Даже пыталась угрожать, вспоминая известные в Борисполе фамилии.

Теперь, женщине угрожает ограничение воли сроком до пяти лет или лишения свободы на тот же срок. Конечно, если во время судебного разбирательства они не смогут договориться с пострадавшим милиционером. Сейчас дело находится на контроле в прокуратуре, проводится досудебное расследование.

Все детали “Нападения на милиционера”, читайте в газете “Терминал: информационный еженедельник Бориспольщины” №28(111) от 9 августа 2013 года

У Борисполі жінка напала на міліціонера

Того вечора група швидкого реагування в складі двох працівників міліції несла службу по охороні громадського порядку в місті Бориспіль. На перехресті вулиць Дзержинського-Котовського-Київський Шлях їхню увагу привернув автомобіль марки «Вольво». Машина їхала досить незвично, тож міліціонери запідозрили, що водій або п’яний, або під дією наркотиків. Крім того, машина була без номерів. Патрульні прослідували за автівкою. Вочевидь, помітивши позаду себе міліцейський автомобіль, водій запанікував і вирішив зупинитися. Можливо, думав, що патрульні нічого не помітили і поїдуть собі далі. Натомість правоохоронці направились прямо до водія. Представившись, вони попросили показати документи. Водій вийняв ключі з замка запалювання, вийшов із машини та… кинувся навтьоки. Щоправда, далеко не втік, його швидко наздогнали і затримали.

Оскільки водій їхав не сам, а з жінкою, пасажирка, побачивши що відбувається, накинулась на міліціонерів. Точніше, на одного. Нігтями подряпала обличчя та живіт, порвала форму, відірвала «з м’ясом» погон, надірвала шеврон. У висловлюваннях на адресу міліціонерів не соромилась. Навіть намагалася погрожувати, згадуючи відомі в Борисполі прізвища.

Наразі, жінці загрожує тривале ув’язненна, а саме, обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк. Звісно, якщо під час судового розгляду вони не зможуть домовитися з постраждалим міліціонером. Зараз справа перебуває на контролі в прокуратурі, проводиться досудове розслідуваня.

Усі деталі «Нападу на міліціонера», читайте у газеті «Термінал: інформаційний тижневик Бориспільщини» №28 (111) від 9 серпня 2013 року

Переглядів:: 2
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x