loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В Борисполі затримали професійних домушників

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

В Борисполі затримали професійних домушників

У минулий четверг, 16 травня, в обідній час, до Бориспільського міськвідділу міліції надійшло повідомлення, що з квартири, яка розташована на першому поверсі багатоповерхівки, шляхом пошкодження металопластикового вікна, було скоєно крадіжку. На місце події негайно було направлено слідчо-оперативну групу, та працівників карного розшуку. – Про це Borispol.org.ua повідомив помічник начальника Бориспільського міськвідділу по взаємодії з громадськістю та ЗМІ, Світлана Коломієць.

У ході спілкування з власницею помешкання оперативникам стало відомо, що до неї подзвонила сусідка і повідомила, що попід її вікнами ходять підозрілі особи, дівчина та хлопець. Власниця відразу ж повернулася додому, але вже було запізно, її встигли обікрасти, не втрачаючи часу вона негайно викликала правоохоронців. Сусідка, як свідок, надала правоохоронцям прикмети осіб, яких вона бачила під вікнами потерпілої, після чого Бориспільським міськвідділом було оголошено план «Перехват» та повідомлено всі зовнішні служби міста та району.

Вже через пів години, працівники патрульно-постової служби встановили, що особи, дуже схожі за прикметами, зняли кімнату в одному з готелів Борисполя.

Співробітники міліції звернулися за допомогою до працівниці готелю, щоб вона представившись обслугою номерівй змусила підозрюваних відкрити двері кімнати, як тільки двері відчинилися працівники міліції увійшли в кімнату де в цей час зловмисники ділили награбоване.

Злочинців було заарештовано та доставлено до Бориспільського відділу міліції. Під час спілкування із співробітниками міліції підозрювані самостійно у всьому зізналися. Затриманими злочінцями виявилися троє наркозалежних мешканців сусіднього міста Бровари. 25-річна дівчина, яка стояла на сторожі під час крадіжок і двоє хлопців 27 та 28 років, які безпосередньо проникали та грабували квартири. Також, правоохоронцями було з’ясовано, що арештанти прибули до Борисполя, з метою скоєння крадіжок. Зняли номер в міському готелі та відразу пішли «працювати», цього ж вечора «почистили» квартиру в сусідньому будинку, але на цьому не зупинилися, і вже наступного дня після пограбування другої квартири їх було затримано. Злодії тільки за два дні «гастролів» встигли обікрасти Бориспільців на суму більш як 50 тисяч гривень.

Крім цього, встановлено, що на рахунку цих наркоманів-крадіїв більше 10-ти крадіжок здіснених в Броварах та місті Київ. Всі троє вже були раніше судимі за крадіжки, та проти них, на даний час, відкрито кримінальне провадження Броварським міськвідділом міліції за скоєння аналогічного злочину, тріїця знаходилася на підписці про невиїзд з міста.

Наразі ж грабіжникі заарештовані та доставлені до слідчого ізолятору міста Києва, правоохоронці проводять слідчі дії та перевірку данних осіб на причетність до скоєння ними інших злочинів в столиці та за її межами.

За інформацією Бориспільського МВ МВС України в Київській області.

В Борисполе задержали профессиональных домушников

В минувший четверг, 16 мая, в обеденное время, в Бориспольский
горотдел милиции поступило сообщение, что из квартиры, расположенной на первом этаже многоэтажки, путем повреждения пластикового окна, была совершена кража. На место происшествия немедленно была направлена следственно-оперативная группа, и сотрудники уголовного розыска. – Об этом Borispol.org.ua сообщил помощник начальника Бориспольского горотдела по
взаимодействию с общественностью и СМИ, Светлана Коломиец.

В ходе общения с владелицей квартиры оперативникам стало известно, что к ней позвонила соседка и сообщила, что под ее окнами ходят подозрительные лица, девушка и парень. Владелица сразу же вернулась домой, но было уже поздно, ее успели обокрасть, не теряя времени она немедленно вызвала милицию.

Соседка, как свидетель, предоставила правоохранителям приметы лиц, которых она видела под окнами потерпевшей, после чего Бориспольским горотделом был объявлен план «Перехват» и сообщены все внешние службы города и района.

Уже через полчаса, работники патрульно-постовой службы установили, что лица, очень похожие по приметам, сняли комнату в одном из отелей Борисполя.

Сотрудники милиции обратились за помощью к работнице отеля, чтобы она представившись прислугой заставила подозреваемых открыть дверь комнаты, как только дверь открылась работники милиции вошли в комнату где в это время злоумышленники делили награбленное.

Преступники были арестованы и доставлены в Бориспольский городской отдел милиции. Во время общения с сотрудниками милиции подозреваемые самостоятельно во всем признались.

Задержанными ворами оказались трое наркозависимых жителей соседнего города Бровары. 25-летняя девушка, которая стояла на страже во время краж и двое парней 27 и 28 лет, непосредственно проникали и грабили квартиры. Также правоохранители выяснили, что арестанты прибыли в Борисполь, с целью совершения краж. Сняли номер в городском отеле и сразу пошли «работать», в этот же вечер «почистили» квартиру в соседнем доме, но на этом не остановились, и уже на следующий день после ограбления второй квартиры были задержаны. Воры только за два дня «гастролей» успели обокрасть бориспольцев на сумму более 50 тысяч гривен.

Кроме этого, установлено, что на счету этих наркоманов-воров более 10-ти краж сделанных в Броварах и городе Киев. Все трое уже были ранее судимы за кражи, и против них, в настоящее время, открыто уголовное производство Броварским горотделом милиции за совершение аналогичного преступления, троица находилась на подписке о невыезде из города.

На данный момент грабители арестованы и доставлены в следственный изолятор Киева, правоохранители проводят следственные действия и проверку данных лиц на причастность к совершению ими других преступлений в столице и за ее пределами.

По информации Бориспольского ГО МВД Украины в Киевской области.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x