loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В Дударкове парень застрелил 20-летнего юношу

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

В Дударкове парень застрелил 20-летнего юношу

В воскресенье, 10 сентября, к Бориспольскому горотделу пришел с повинной парень, который сообщил, что убил человека. Об это Borispol.org.ua сообщила помощник начальника Бориспольского горотдела милиции Светлана Коломиец.

Как выяснили правоохранители, около первого часа ночи, близ дома культуры в селе Дударков, Бориспольского района отдыхала молодежь. Ребята общались, развлекались, и вдруг, между ними возникла ссора. 23-летний житель соседнего села пошел к своему автомобилю и откуда достал пистолет. Вернулся к 20-летнему обидчику, направил оружие в грудь парня и начал требовать извинений. Вдруг прозвучал выстрел.
Стрелок, испугался того что натворил. Посадил раненого знакомого в свой автомобиль и повез к больнице. Когда врачи сообщили, что раненый умер в реанимационном отделении, поехал в горотдел милиции где сознался в убийстве человека.

Во время общения с правоохранителями парень объяснил, что хотел только напугать, а не убивать. Оружие, из которого он стрелял купил в столице у неизвестных лиц.

Теперь пистолет изъят и направлен на экспертизу, но во время предварительного обзора выяснено, что он похожий на стартовый пистолет переделан под резиновый – калибра 9 мм.

За данным фактом следственным отделом Бориспольского горотдела милиции ГУМВС Украины в Киевской области открыто криминальное дело за частью 1 статьи 115 Криминального кодекса Украины (преднамеренное убийство) санкция которой предусматривает лишение свободы на срок от семи до пятнадцать лет.

Избрана мера пресечения – держание под стражей, поставлено в известность о подозрении, досудебное следствие длится.

У Дударкові хлопець застрелив 20-ти річного юнака

У неділю, 10 вересня, до Бориспільського міськвідділу прийшов з повинною хлопець, який повідомив, що вбив людину. – про це Borispol.org.ua повідомила помічник начальника Бориспільського міськвідділу міліції Світлана Коломієць.

Як з’ясували правоохоронці, близько першої години ночі, неподалік будинку культури в селі Дударків, Бориспільського району відпочивала молодь. Хлопці спілкувалися, розважалися, аж раптом, між ними виникла сварка. 23-річний житель сусіднього села пішов до своєї автівки, звідки дістав пістолет. Повернувся до 20-річного кривдника, направив зброю у груди хлопця та почав вимагати вибачень. Раптом пролунав постріл.

Стрілок, злякався того, що накоїв. Посадив пораненого знайомого у свій автомобіль та повіз до лікарні. Коли лікарі повідомили, що поранений помер у реанімаційному відділенні, поїхав до міськвідділу де зізнався у вбивстві людини.

Під час спілкування з правоохоронцями хлопець пояснив, що хотів тільки полякати, а не вбивати. Зброю, з якої він стріляв купив у столиці в невідомих осіб.

Наразі пістолет вилучено та направлено на експертизу, але під час попереднього огляду з’ясовано, що він схожий на стартовий пістолет перероблений під гумовий – калібру 9 мм.

За даним фактом слідчим відділом Бориспільського міськвідділу міліції ГУМВС України в Київській області відкрито кримінальне впровадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою, повідомлено про підозру, досудове слідство триває.

Переглядів:: 4
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x