loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В лесу под Борисполем нашли семью отшельников

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

В лесу под Борисполем нашли семью отшельников

Возле села Малая Александровка грибники нашли четырех детей, которые около 8 лет жили в лесу. Они никогда не видели автомобиль, а читать умеет только старший мальчик. На четырехлетнего Илюшу Владимир и Олег натолкнулись случайно.

Пошли в лес по грибы, а нашли детей. Володя, он же наш проводник на место проживания детей, живет в соседнем селе – Великой Александровке. Он не очень грибник, но товарищ пригласил, вот и поехали.

Первым мы встретили Иллюшко, – рассказывает Владимир Павленко. Идем, когда он стоит. Давай расспрашивать, кто он и откуда. Вместе с ним пошли, чтобы показать, где живет. Прошли метров пятьдесят – девочка стоит, в руках дрова. Выяснилось, что они брат и сестра.

Дети рассказали, что живут вместе с «дядей Вовой». Хотя когда мы уже приехали с милицией, называли его отцом. Мы же сначала думали, что их двое. Оказалось, четверо.

Подробнее о семье отшельников читайте публикацию «В лесу под Борисполем нашли семью отшельников» в газете «Терминал: информационный еженедельник Бориспольщины» № 34 (117) от 27 сентября 2013г.

У лісі під Борисполем знайшли сім’ю відлюдників

Біля села Мала Олександрівка грибники знайшли чотирьох дітей, які близько 8 років жили в лісі. Вони ніколи не бачили автомобіль, а читати вміє тільки старший хлопчик. На чотирирічного Іллюшу Володимир та Олег наштовхнулись випадково.

Пішли в ліс по гриби, а знайшли дітей. Володя, він же наш провідник на місце проживання дітей, живе в сусідньому селі – Великій Олександрівці. Він не дуже й грибник, але товариш запросив, от і поїхали.

Першим ми зустріли Іллюшку, – розповідає Володимир Павленко. Йдемо, коли він стоїть. Давай розпитувати, хто він і звідки. Разом із ним пішли, щоб показав, де живе. Пройшли метрів п’ятдесят – дівчинка стоїть, у руках дрова. З’ясувалось, що вони брат і сестра.

Діти розповіли, що живуть разом із «дядей Вовой». Хоча коли ми вже приїхали з міліцією, називали його батьком. Ми ж спочатку думали, що їх двоє. Виявилось, четверо.

Детальніше про сім’ю відлюдників читайте публікацію «У лісі під Борисполем знайшли сім’ю відлюдників» у газеті «Термінал: інформаційний тижневик Бориспільщини» № 34(117) від 27 вересня 2013р.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x