loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В об’єктиві: відкріпна посвідка з печаткою Глибоцької сільської ради (40-і роки ХХ століття)

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

В об’єктиві: відкріпна посвідка з печаткою Глибоцької сільської ради (40-і роки ХХ століття)

Як ви знаєте, 17 січня 2021 року в Бориспільській об’єднаній територіальній громаді пройшли вибори голови. Допоки на виборчій дільниці визначаються з датою оголошення переможця, ми згадали, що в наших архівах зберігається копія відкріпного талону, пред’явник якого міг безперешкодно проголосувати в зручній для себе виборчій дільниці. Наприклад, якщо був у відрядженні або їхав надовго зі свого села чи міста. Тоді відкріпні талони мали назву: “ПОСВІДКА на право голосування”.

Такі посвідки нумерували. Туди вписувалось прізвище, ім’я, по-батькові виборця. Зазначалось коли народився, місце проживання, з якого населеного пункту вибув.

Не знаємо, як у ті часи користувалися посвідками, але в наші такими відкріпними талонами часто-густо зловживають, щоб “накрутити” додаткові голоси певному кандидату.

Підписував посвідки голова виконавчого комітету Ради депутатів трудящих. Чий підпис стоїть на нашій копії, важко відповісти, оскільки достовірну інформацію не легко розшукати. Втім, чітко видно печатку Глибоцької сільської ради.

Нагадуємо, колектив інтернет-видання “Це Бориспіль” збирає фотоархів для висвітлення історії Бориспільського краю. Присилайте свої світлини (фотографії) про Бориспіль та Бориспільський район нам на електронну пошту (info@borispol.org.ua) та розповідайте, що на них зображено. Тільки разом ми зможемо зібрати та зберегти історичну пам’ять про наш край.

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x