loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В об’єктиві: Випуск студентів Бориспільського зоотехнікума (1935 рік)

12.04.20

В об’єктиві: Випуск студентів Бориспільського зоотехнікума (1935 рік)

Як ви зрозуміли з назви, на світлині випускники 4 курсу Бориспільського зоотехнікуму. Почали навчатись 1 жовтня 1931 року, а завершили 28 лютого 1935 року. Зазначено, що це вже четвертий випуск. Ми нарахували 79 випускників, портрети яких фотодизайнер із минулого помістив у квадратні рамки. Викладачів, включаючи керівника, 14 (вони в круглих рамках).

Судячи з підписів, директором зоотехнікуму в той період був товариш Маслов. Нарахували дев’ятьох лекторів. Ще були завідувачі.

Також на світлині є триповерхова будівлю, швидше за все, це і був зоотехнікум.

Якщо звернутись до історії, Бориспільський зоотехнікум відкрили в часи окупації України радянською владою – в 1928 році. Дослідники кажуть, що працював зоотехнікум до 1936 року, після чого був закритий.

Якщо заглиблюватись ще глибше в історію, перед цим тут була Бориспільська сільськогосподарська школа. ЇЇ відкрили 1 жовтня 1904 року за сприяння бориспільця Віктора Гавриловича Баталіна, який пожертвував на її будівництво 35 тисяч рублів. Але це вже інша історія.

П.С. Колектив інтернет-видання “Це Бориспіль” збирає фотоархів для висвітлення історії Бориспільського краю. Присилайте свої світлини (фотографії) про Бориспіль та Бориспільський район нам на електронну пошту (info@borispol.org.ua) та розповідайте, що на них зображено. Тільки разом ми зможемо зібрати та зберегти історичну пам’ять про наш край.

Переглядів:: 16
Опубліковано в Фотоісторії міста

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x