loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В Процеве перевернулась моторная лодка, один мужчина пропал безвести

05.08.13

В Процеве перевернулась моторная лодка, один мужчина пропал безвести

27-го июля в селе Процев (Бориспольский район) между 5-м и 6-м шлюзом, на реке Днепр, двое мужчин катались на моторной лодке и столкнулись с металлической трубой. – Об этом Borispol.org.ua сообщила Светлана Коломиец, заместитель начальника Бориспольского ГО милиции по сотрудничеству с общественностью и СМИ.

В результате чего, лодка опрокинулась на расстоянии 400-500 метры от берега.

Один мужчинавсе же смог доплыть к берегу а другого до сих пор ищут.

У Процеві перекинувся моторний човен, один чоловік пропав безвісті

27-го липня в селі Проців (Бориспільський район) між 5 та 6 шлюзом, на річці Дніпро, двоє чоловіків каталися на моторному човні та зіштовхнулися з металевою трубою. – про це Borispol.org.ua повідомила Світлана Коломієць, заступник начальника Бориспільського МВ міліції по взаємодії з громадськістью та ЗМІ.

В результаті чого, човен перекинувся на відстані 400-500 метрів від берега.

Один чоловік все ж таки зміг доплисти до берега а іншого, нажаль, досі шукають.

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x