loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В Украине новый праздник: хотят узаконить День отца

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

В Украине новый праздник: хотят узаконить День отца

Вчера, 26 сентября, Кабинет министров утвердил проект указа Министерства соцполитики о праздновании в Украине Дня отца.

Если президент его подпишет, то Украинцы будут официально праздновать День отца в третье воскресенье сентября.

Как известно, День матери в Украине празднуют во второе воскресенье мая.

К примеру, в третье воскресенье июня отмечают День отца в США, Великобритании, Нидерландах, Франции, Китае, Японии и других странах, а их свыше 52. А вот немцы отмечают День отцов в день Вознесения Господня, австралийцы – в первое воскресенье сентября а итальянцы – 19 марта.

Напомним, в этом году в начале лета, Виктор Янукович подписал закон о равных правах отцов-одиночек и матерей-одиночек.

В соответствии с законом, одинокие папы причислены к лицам, которые в первую очередь претендуют на получение социального жилья, а также имеют госгарантии при трудоустройстве.

В Україні нове свято: хочуть узаконити День батька

Учора, 26 вересня, Кабінет міністрів затвердив проект указу Міністерства соцполітики про святкування в Україні Дня батька.

Якщо президент його підпише, то Українці офіційно святкуватимуть День батька в третє воскресіння вересня.

Як відомо, День матері в Україні святкують в друге воскресіння травня.

Приміром, в третє воскресіння червня відмічають День батька в США, Великобританії, Нідерландах, Франції, Китаї, Японії і інших країнах, а їх понад 52. А ось німці відмічають День батька в день Вознесіння господнього, австралійці – в перше воскресіння вересня а італійці – 19 березня.

Нагадаємо, цього року на початку літа, Віктор Янукович підписав закон про рівні права батьків-одинаків і матерів-одиначок.

Відповідно до закону, самотній батько зарахований до осіб, які в першу чергу претендують на отримання соціального житла, а також мають держгарантії при працевлаштуванні.

Переглядів:: 3
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x