loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В Украине проводится Национальная неделя безопасности дорожного движения

15.11.13

В Украине проводится Национальная неделя безопасности дорожного движения

В рамках десятилетия действий по
безопасности дорожного движения,
провозглашенного Организацией
Объединенных Наций, с 11 по 17 ноября в Украине проводится Национальная неделя безопасности дорожного движения. Его празднование на третьей неделе ноября принял Генеральная Ассамблея ООН еще в 2005 году.

Такое решение вызвано обеспокоенностью мирового сообщества ежегодным ростом количества дорожно – транспортных происшествий.

По данным ООН, дорожные аварии во всем мире второй причиной смерти среди молодых людей в возрасте 5-29 лет и третьей причиной смерти людей в возрасте 30-44 лет. В ДТП ежегодно погибает приблизительно 1,2 миллиона человек, еще 50 миллионов людей получают травмы или становятся инвалидами. Как указано в резолюции ООН, если не предпринимать безотлагательных мер по улучшению безопасности дорожного движения, то к 2020 году количество людей, погибающих в результате дорожно – транспортных происшествий, возрастет на 80 %.

Благодаря плодотворному сотрудничеству ГАИ с другими службами области, по сравнению с 2012 годом, достигнуто уменьшение ДТП с травмированными на 20,8 %, погибших на 16,4 %, но ситуация на автодорогах Киевской области еще не лучшая.

Одни обвиняют в этом состояние дорог, другие говорят, что большинство водителей стали наглее и чувствуют свою безнаказанность, как следствие – неутешительная статистика погибших и раненых в результате ДТП. Из-за равнодушия, низкую культуру поведения на дорогах и нарушение Правил дорожного движения появляются новые отметки скорби в виде венков.

Чтобы изменить ситуацию к лучшему, в рамках проведения Недели безопасности дорожного движения, работники ГАИ Киевской проводят профилактическую работу среди участников дорожного движения – призывают пешеходов быть более внимательными на дороге, а водителей – пользоваться ремнями
безопасности и не разговаривать по
мобильному телефону во время вождения.

Особое внимание будет уделено следующим трем профилактическим мероприятиям:
«Пешеход», «Пьяный за рулем – преступник», «Безопасная скорость» и проведению благотворительной акции «Сдай кровь – спаси жизнь».

Госавтоинспекция Киевщины обращается ко всем участникам дорожного движения!

Неукоснительно соблюдайте ПДД, будьте максимально внимательными на дороге, не рискуйте своей жизнью и жизнью тех, кто рядом!

Пресс-служба Бориспольского отдела ГАИ

В Україні проводиться Національний тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках десятиліття дій з безпеки дорожнього руху, проголошеного Організацією об’єднаних націй, з 11 по 17 листопада в Україні проводиться Національний тиждень безпеки дорожнього руху. Його відзначення на третій неділі листопада ухвалила Генеральна Асамблея ООН ще у 2005 році.

Таке рішення зумовлене занепокоєнням світової спільноти щорічним зростанням кількості дорожньо-транспортних пригод.

За даними ООН дорожні аварії у всьому світі є другою причиною смерті серед молодих людей у віці 5-29 років і третьою причиною смерті людей у віці 30-44 років. В автопригодах щорічно гине приблизно 1,2 мільйони осіб, ще 50 мільйонів людей отримують травми або стають інвалідами. Як зазначено у резолюції ООН, якщо не вживати невідкладних заходів щодо поліпшення безпеки дорожнього руху, то до 2020 року кількість людей, які гинуть внаслідок дорожньо-транспортних пригод, зросте на 80 %.

Завдячуючи плідній співпраці ДАІ з іншими службами області, у порівнянні із 2012 роком, досягнуто зменшення ДТП з травмованими на 20,8%, загиблих на 16,4%, але ситуація на автошляхах Київщини ще не найкраща.

Одні звинувачують у цьому стан доріг, інші кажуть, що більшість водіїв стали нахабнішими і відчувають свою безкарність, як наслідок – невтішна статистика загиблих та поранених внаслідок ДТП. Через байдужість, низьку культуру поведінки на дорогах та порушення Правил дорожнього руху з’являються нові відмітки скорботи у вигляді вінків.

Аби змінити ситуацію на краще, в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху, працівники ДАІ Київщини проводять профілактичну роботу серед учасників дорожнього руху – закликають пішоходів бути більш уважними на дорозі, а водіїв – користуватися пасками безпеки та не розмовляти по мобільному телефону під час керування авто. Особливу увагу буде надано наступним трьом профілактичним заходам: «Пішохід», «П’яний за кермом – злочинець», «Безпечна швидкість» та проведенню благодійної акції «Здай кров – врятуй життя».

Державтоінспекція Київщини звертається до всіх учасників дорожнього руху!

Неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху, будьте максимально уважними на дорозі, не ризикуйте своїм життям і життям тих, хто поруч!

Прес–служба Бориспільського відділу ДАІ

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x