loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

В Україні підліткам заборонили нічні розваги

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

В Україні підліткам заборонили нічні розваги

В Україні, Верховною радою був прийнятий Закон, відповідно з яким дітям до 16 років забороняється у нічний час перебувати в барах, нічних клубах, закладах громадського харчування та інших нічних розваг без супроводу одного з батьків.

Відтепер, згідно з законом № 0952, діти, вік яких сягає до 16 років, зможуть знаходитися в закладах з 22.00 до 06.00 лише в присутності одного з батьків або осіб, які їх замінюють.

Власників закладів, в яких здійснюється нічна діяльність, зобов’язали вживати заходи щодо недопущення в такі заклади дітей до 16 років без супроводу батьків чи опікунів з 22.00 до 06.00 години ранку.

У свою чергу власники нічних розважальних закладів мають право в період з 22.00 до 06.00 години ранку вимагати у відвідувачів, документи, які змогли б підтвердити досягнення ними 16-річного віку.

Порушення встановленого законом порядку тягне за собою накладення штрафу на власників розважальних закладів у розмірі від двадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

В Украине подросткам запретили ночные развлечения

В Украине, Верховной Радой был принят закон, согласно которому детям до 16 лет запрещается в ночное время находиться в барах, ночных клубах, заведениях общественного питания и других ночных заведениях без сопровождения родителей.

Теперь, согласно закону № 0952, дети, возраст которых достигает 16 лет, смогут находиться в заведениях с 22. 00 до 06.00 только в присутствии одного из родителей или лиц, их заменяющих.

Владельцев заведений, в которых осуществляется ночная деятельность, обязали принимать меры по недопущению в такие заведения детей до
16 лет без сопровождения родителей или опекунов с 22. 00 до 06.00 часов утра.

В свою очередь владельцы ночных клубов имеют право в период с 22.00 до 06.00 часов утра требовать у посетителей, документы, которые смогли бы подтвердить достижения ими 16-летнего возраста.

Нарушение установленного законом порядка влечет наложение штрафа на владельцев развлекательных заведений в размере от двадцати до пятидесяти необлагаемых минимумов доходов граждан.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x