loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

ВАТ “ЦУПКП” Атомпромкомплекс проведе позачергові загальні збори акціонерів

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Відкрите акціонерне товариство “ЦУПКП” Атомпромкомплекс повідомляє про скликання позачергових загальних зборів акціонерів, яке відбудеться 28 грудня 2010 р. Про це йдеться у розкритті інформації Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку України (ДКЦПФР).

Згідно з повідомленням збори проводитися в 10:00 за адресою: с. Проліски, Бориспільський район, Київська область, вул. Промислова, 9, кімната № 2.
На порядку денному стоїть питання про зміну найменування товариства, внесення змін до статуту товариства та затвердження локальних нормативних документів товариства у зв’язку з приведенням діяльності товариства у відповідність до вимог закону України “Про акціонерні товариства”.

Крім того, на зборах буде розглядатися питання про дачу згоди на поширення дії договору іпотеки від 21 серпня 2007 р. на нові умови кредитування та про звернення до АТ “Райффайзен банк Аваль”.

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x