loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Важливо залишити щось для вічності

02.06.11

У Вороньківській школі пройшов творчий вечір, присвячений 70-річчю від Дня народження члена Спілки художників України, доцента Київського національного університету будівництва та архітектури Михайла Куленка.

Народився і виріс художник у Воронькові. Та де б не був, чим би не займався, Михайло Якович весь час повертається до батьківської хати, до рідного села, де з діда-прадіда жили його пращури. Він пригадує кожен куток Воронькова, добре знає історію села, намагається прищепити любов до своєї батьківщини у дітей і онуків.

Ще у юності Михайло Куленко малював ікони для місцевої церкви, сьогодні прагне щось залишити для вічності, щоб добрим словом згадали нащадки. На свій ювілей подарував сільській раді великий кований герб Воронькова. Цікаво, що саме Михайло Якович є автором цього символу села.

Працювати творчо, для душі, бути незалежним, відчувати себе потрібним людям, не розраховуючи на винагороди — надзвичайно важливо для митця. Тож він не заробив собі особливих благ чи багатства. І сьогодні, часом, їде з Києва до Воронькова на… велосипеді.

Михайло Куленко має багато наукових праць, авторські підручники, за якими навчаються в усіх ВНЗ України. Художник дослідив маловивчену галузь живопису — графічний дизайн. Ім’я Михайла Куленка вписане до Золотого Фонду України. Його персональні виставки вирізняються філософською тематикою; авторські роботи змушують задуматися над сенсом життя, зачіпають душу і зворушують найчерствіші серця. Наприклад, серія картин «Вони захищали Батьківщину» оголює жорстоку правду: розповідає про забутих визволителів, нікому не потрібних інвалідів-ветеранів, самотніх стареньких.

На моє запитання, чи щаслива він людина, Михайло Куленко відповів: «Щастя миттєве. Мені сьогодні добре — я щасливий. Але постійного щастя у людини не буває. Я не знаю такої людини, яка постійно щаслива. У кожного є свої проблеми, кризові моменти.» Та головне, переконаний художник, — вірити у добро, жити для інших і завжди залишатися гідним звання людини.

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x