loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Вчера в Борисполе мужик без маски ограбил банк и попал на запись видеонаблюдения (видео)

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Вчера в Борисполе мужик без маски ограбил банк и попал на запись видеонаблюдения (видео)

Вчера, 4 ноября, в начале 12-го часа дня на телефон дежурной части Бориспольской милиции поступил звонок от сотрудника «Укрсиббанка», расположенного в городе Борисполь по улице Киевский Шлях, и сообщил дежурному о том, что мужчина без маски с предметом похожим на пистолет их только что ограбил.

На место ограбления немедленно выехали правоохранители. В отделении банка рассказали что к ним зашел мужчина и, достав предмет похожий на пистолет, стал угрожать и потребовать деньги. Кассир банка испугавшись отдала деньги с кассы грабителю, после чего тот убежал в направлении ж/д вокзала. Также милиционеры установили, что в отделении банка велось видеонаблюдение, на котором видно преступника. Тревожная кнопка которая была в банке, выведена на частную охранную фирму расположенную в городе Киев, и по этому сотрудники охраны только через 25 минут после ограбления прибыли на вызов.

Сотрудникам милиции была выдана ориентировка на приметы преступника, также были направлены работники патрульно-постовой службы на улицы города, для установления личности грабителя и его дальнейшего задержания.

Приметы разыскиваемого: рост 175-180 см, на вид примерно 40-45 лет, лицо круглое. Одет был в зеленую курточку с красными вставками на воротнике, черные спортивные штаны и черную вязаную шапку.

Если кто-нибудь знает какую-либо информацию о подозреваемом, просим сообщить в Бориспольский городской отдел милиции по телефону (04595) 6-23-91 или 102.

Учора в Борисполі мужик без маски пограбували банк і потрапив на запис відео спостереження

Учора, 4 листопада, на початку 12-ої години дня на телефон чергової частини Бориспільської міліції поступив дзвінок від співробітника «Укрсиббанку», розташованого в місті Бориспіль по вулиці Київський Шлях, і повідомив чергового про те, що чоловік без маски з предметом схожим на пістолет їх тільки що пограбував.

На місце пограбування негайно виїхали правоохоронці. У відділенні банку розповіли що до них зайшов чоловік і, діставши предмет схожий на пістолет, став погрожувати і зажадати гроші. Касир банку злякавшись віддала гроші з каси грабіжникові, після чого той втік в напрямі ж/д вокзалу. Також міліціонери встановили, що у відділенні банку велося відео спостереження, на якому видно злочинця. Тривожна кнопка яка була у банку, виведена на приватну охоронну фірму розташовану в місті Київ, і по цьому співробітники охорони тільки через 25 хвилин після пограбування прибутку на виклик.

Працівникам міліції було видано орієнтування на прикмети злочинця, також були спрямовані працівники патрульно-постової служби на вулиці міста, для встановлення особи грабіжника і його подальшого затримання.

Прикмети розшукуваного: зріст 175-180 см, на вигляд приблизно 40-45 років, обличчя кругле. Одягнений був в зелену курточку з червоними вставками на комірі, чорні спортивні штани і чорну в’язану шапку.

Якщо хто-небудь знає яку-небудь інформацію про підозрюваного, просимо повідомити у Бориспільський міський відділ міліції по телефону (04595) 6-23-91 або 102.

Переглядів:: 3
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x