loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Ви не підкажете, де у Борисполі туалет?

02.12.09

Одна-єдина громадська вбиральня працює на майже 60-тисячне місто. Гостям і проїжджим особливо важко: варіант «понесу додому» не проходить, а туалет у нетрях незнайомого міста не так вже й легко знайти.

Зазвичай, про це не говорять вголос, але це не означає, що проблеми не існує. Страждальці мовчки аж до сліз на очах шукають по місту заповітну будівлю. Пошуки закінчуються по-різному: одні знаходять «прихисток» в офіційних установах (бо у розважальних закладах, як відомо, щоб справити нужду, треба спочатку щось замовити), інші ж у відчаї обирають менш зручні об’єкти: кущі, віддалені місця і навіть безлюдні провулки. Добре, коли можна заскочити «попудрити носик» до знайомого на роботу чи туди, де тебе знають. А що робити іншим у такому випадку? У цю халепу, здавалося, може потрапити лише гість міста чи проїжджий. Та, як виявилося, найбільше проблема майже повної відсутності туалетів у Борисполі (бо одна вбиральня — то не вирішення питання) болить саме місцевим мешканцям. Про це в опитуванні перехожих.

А ось взагалі про проблему, як таку, — у спілкуванні бориспільців на форумі сайту міської ради у рубриці «Діалог із громадою». Хоча воно більше схоже на монолог громади, адже тема обговорюється пересічними відвідувачами сайту. Владна ж сторона — анічичирк. Більше того, ця тема форумцями обговорювалася більше року тому, але відтоді ситуація у місті не покращилася. Зокрема, щоб не бути голослівними, після відповідного (і необхідного!) редакційного цензурування та за необхідністю перекладу наводимо декілька цитат зі спілкування на форумі: «От скажіть, куди людині сходити…, коли один туалет у Борисполі, і той закритий? Вперед у Європу!», «Як говорив професор Преображенський, якщо усі будуть … повз туалет, то у ньому настане розруха. Якщо влада не вирішить цю проблему, то незабаром Бориспіль змиє», «Ви пройдіть і понюхайте по «злачних місцях»! Який там сморід! І це у центрі міста!»

Від себе додам: не лише сморід, а й вигляд таких «злачних місць», як зазначив форумець, жахливий. І знаходяться вони дійсно у центрі міста. І про їхнє існування усі знають. Але чи вдасться шляхом встановлення по місту туалетів змінити призначення таких місць? Тут на моральність людей треба впливати зовсім іншими методами. А збільшити кількість громадських вбиралень по місту таки треба.

Бліц-опитування. Якої ви думки про ситуацію із громадськими вбиральнями по місту?

Юрій, старший оператор:
«Те, що у місті є лише один туалет у парку, створює багато незручностей, адже не завжди у справах знаходишся у центрі, а з іншої частини міста спробуй добіжи до парку! Я та мої друзі самі часто потрапляли у таку ситуацію, коли відсутність туалетів по місту створює проблеми, а тому переконаний, що це питання треба негайно вирішувати».

Марина, учениця ЗОШ №6:
«Це дійсно є проблемою для Борисполя, наслідки якої можна побачити і понюхати скрізь. Особливо неприємно, коли увечері стаєш свідком того, як люди примітивно і аморально вирішують самотужки цю проблему. Тут, до речі, починаєш сумніватися: а чи стане Бориспіль чистішим від того, що збільшиться кількість туалетів? Може треба людей перевиховати?».

Володимир, перехожий:
«Добре, що хоч один туалет у місті є. Хоча як варіант вдень може бути і громадська вбиральня на ринку. А взагалі не бачу проблем із вирішенням цього питання і не розумію, чого із цим тягне влада, адже покінчити раз і назавжди із дискомфортом щодо відсутності туалетів по місту можна, встановивши біотуалети. А не берегти їх лише для загальноміських заходів».

Віта, безробітна:
«У першу чергу, це питання потрібно вирішити заради гостей міста, їхнього комфорту, а відтак і статусу Борисполя. Бо один туалет у парку не врятує, коли людина не орієнтується у місті чи знаходиться далеко від центру. Та і бориспільцям буде зручніше: не доведеться «нести додому» чи розмірковувати, до кого б зі знайомих податися на роботу чи додому».

Василь Павлович, водій:
«Це є не просто великою, а дуже великою проблемою для Борисполя. Адже, хоча це питання інтимного характеру, воно відіграє важливу роль у житті міста і потребує негайного, на мою думку, вирішення. Не хочу цим сказати, що така проблема є лише у нас, інші міста теж цим грішать. І Київ, до речі, не виняток. Але виправляти ситуацію однозначно потрібно».

Олексій, учень ЗОШ №1:
«Найчастіше така проблема виникає, коли граюся десь із друзями, не біля будинку, свого чи їхнього, а, наприклад, на околиці. Але завжди, коли закортить, терпляче біжу додому. У школі ж чи вдома це не проблема, а ось будь-де у місті — велика халепа, бо туалетів на вулицях міста майже немає».

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x