loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Виїзна акція Бориспільського міськрайонного центру зайнятості в с.Гора

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Виїзна акція Бориспільського міськрайонного центру зайнятості в с.Гора

Уже не вперше Бориспільський міськрайонний центр зайнятості проводить виїзну акцію в сільську місцевість – «Служба зайнятості – жителям села», з метою інформування населення про напрямки роботи державної служби зайнятості, стан регіонального ринку праці, права та можливості громадян.
14 вересня 2012 року, згідно плану-графіку виїзду мобільного центру зайнятості, спеціалісти центру зайнятості відвідали с. Гора.
Метою даного заходу було інформування як незайнятого, так і зайнятого населення про соціальні послуги, які надає служба зайнятості, про можливості самореалізації, стан ринку праці, надавались індивідуальні консультації з питань законодавства про працю та зайнятість. Спеціалісти центру зайнятості розповіли про можливості професійного навчання та перенавчання, та про навчальні заклади на базі яких воно проводиться.
Завдяки таким виїзним акціям, спеціалістам служби зайнятості вдається охоплювати інформаційними та профорієнтаційними заходами максимальну чисельність дорослого населення та учнів.
Всі учасники заходу отримали інформаційні, методичні матеріали, а також буклети Державної служби зайнятості.
Бориспільський міськрайонний центр зайнятості і надалі планує проводити такі акції. Адже завдяки ним сільське населення може отримувати інформаційні послуги, консультації та допомогу у підборі вакансій за місцем проживання.

джерело: Бориспільська районна рада

Переглядів:: 3
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x