loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Виконання бюджету міста Бориспіль за І квартал 2016 року

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Виконання бюджету міста Бориспіль за І квартал 2016 року

Бюджет міста Борисполя за І квартал 2016 року виконано на 106,3%. Доходи загального та спеціального фонду склали 123,7 млн.грн. (із них доходи загального фонду – 120,0 млн. грн (в т.ч. субвенції з Державного бюджету України – 54,8 млн. грн); доходи спеціального фонду – 3,7 млн. грн.

Доходи загального фонду міського бюджету збільшились на 15,6 млн. грн порівняно з І кварталом 2015 року. Зокрема, за рахунок:
– акцизного збору на 2,4 млн.грн;
– податку на нерухомість на 0,5 млн.грн;
– податку на доходи фізичних осіб на 10,6 млн.грн;
– плати за землю – 3,5 млг.грн.

Податок на доходи фізичних осіб формує основну частину доходів загального фонду бюджету міста – 55,2%. У І кварталі 2016 року його надійшло 36,0 млн. грн або 122,8% від запланованого.

Найбільшими платниками відповідного податку є: ДП «МА «Бориспіль» (9,8 млн. грн); ТОВ з ІІ «Проктер енд Гембл Україна» (1,8 млн. грн); ДАП «Україна» (0,9 млн. грн); ПАТ «Лантманнен Акса» (0,7 млн. грн); ТОВ «До енд Ко Київ» (0,6 млн. грн); ТОВ «Фармекс Груп» (0,6 млн. грн); ПрАТ «ПентоПак» (0,6 млн. грн); ПрАТ «Нова Лінія» (0,5 млн. грн).

У порівнянні з І кварталом 2015 року вдалося збільшити надходження до бюджету і за іншими статтями. Зокрема, надходження єдиного податку збільшилися на 1,4 млн. грн.

Додатковим ресурсом бюджету І кварталу стали надходження від розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міста (711,6 тис. грн) на депозитному рахунку АТ «Ощадбанк» у сумі 164,7 тис. грн, які надійшли 01.04.2016.

Видатки зведеного бюджету міста виконані у сумі 90,6 млн. грн (98% від запланованих), у тому числі видатки загального фонду 82,3 млн. грн, або 95% до уточнених бюджетних призначень, спеціального фонду – 8,3 млн. грн, або 142,2% до запланованих.

Реверсна дотація (вилучення з міського бюджету до державного бюджету) склала 6,6 млн. грн або 7,3% від усіх видатків загального фонду міського бюджету. В І кварталі 2015 року вилучення становили 8,4 млн. грн.

2016 рік обіцяє бути складнішим як 2015-й. Внесені наприкінці минулого року зміни до Бюджетного кодексу України та ухвалений Закон України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» спонукали дещо відкоригувати фінансове забезпечення розвитку нашого міста.

Зокрема, державою делеговано утримання за рахунок міського бюджету професійно-технічного училища, що знаходяться на території міста. Сума коштів на його утримання на півроку складає 4,1 млн. грн, в т.ч. 3,6 млн. грн із міського бюджету та 0,5 млн. грн – дотація з Державного бюджету.

Компенсація частини пільг різним категоріям громадян, яку раніше на себе брав державний бюджет, вартуватиме міському кошторису 0,7 млн. грн. (перевезення міським автомобільним громадським транспортом).

На 2016 рік міська влада ставить перед собою ряд планів щодо розбудови та розвитку міста і забезпечить належне фінансування міських програм та проектів.

За інформацією Бориспільської ОДПІ загальна сума надходжень податків, зборів, обов’язкових платежів, сплачених платниками, зареєстрованими в місті Борисполі, станом на 01.04.2016 р., склала 142,3 млн. грн (120% порівняно з І кв.2015 року, 118,5 млн. грн).

Виконуючий обов’язки начальника відділу економічної та інвестиційної політики М.М. Гром

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x