loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Виступили проти нового Податкового кодексу

10.11.10

Мітинги протесту проти нового Податкового кодексу України прокотилися у багатьох містах держави. У четвер, 4 листопада, під стінами Верховної Ради України відбулася найбільша акція протесту. Понад 20 тисяч підприємців з усієї країни з’їхалися до столиці, аби висловити свою незгоду щодо прийняття нового податкового законодавства, яке знищить малий та середній бізнес. Люди вийшли з гаслами: «Підприємці проти податкового тиску!», «Ми не хочемо йти рабами на підприємства до олігархів!», «Ми проти податкового терору!»

Долучилися до протестного виступу декілька сотень підприємців та їхніх працівників з Борисполя. Тому саме того дня значна частина магазинів і торгівельних точок у нашому місті була зачинена.

За словами підприємців, їх повинні підтримати усі свідомі громадяни України, які розуміють, що такий податковий кодекс нищить свободу підприємницької діяльності, унеможливлює існування середнього класу, який є основою усіх розвинених держав, призводить до збільшення цін та безробіття.

7 жовтня депутати Верховної Ради прийняли податковий кодекс у першому читанні. Тож акції протесту спрямовані, щоб не допустити остаточного його прийняття і вступу в дію. Протестувальники вимагали накладення мораторію на розгляд цього документа і розробку нового Податкового кодексу за участю фахівців, підприємців та громадськості.

І хоча новий документ ще не ухвалили остаточно, вже сьогодні Уряд розробив черговий крок до знищення малого та середнього бізнесу. Адже зараз до Пенсійного фонду змушені доплачувати навіть ті підприємці, хто сам перебуває на пенсії. Хто цього не знав і не доплатив, то з 21 жовтня нараховується пеня, борг перед державою щоденно зростає і стягуватиметься примусово.

Учасники всеукраїнського страйку вимагали:
— відхилити проект Податкового кодексу №7101-1 як такий, що знищує підприємництво в Україні;
— скасувати додаткові пенсійні внески підприємцями-пенсіонерами;
— зменшити ставки єдиного соціального внеску у Законі України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Перед учасниками акції виступали підприємці-активісти та депутати Верховної Ради від опозиційних партій. Зокрема Наталія Королевська, голова комітету Верховної Ради України з питань промислової та регулятивної політики і підприємництва зазначила, що жодна країна світу не може дозволити собі утримувати такий величезний репресивний апарат, як податкова адміністрація України, штат якої перевищує 62 тисячі співробітників. «Замість того, щоб зосередитися на боротьбі з корупцією, яка процвітає у податкових органах, ліквідації податкової міліції, скороченні податкових органів і проведенні податкової амністії, влада вирішила боротися з підприємцями», — заявила Королевська.

До того ж, прогнозується, що кількість суб’єктів малого підприємництва фізичних осіб-підприємців скоротиться з 2,5 млн до 1,5 млн, буде втрачено декілька мільйонів робочих місць. Значно зростатимуть ціни.

16 листопада планується проведення більш масової всеукраїнської акції, до якої приєднається ширше коло підприємців, зокрема таксисти.

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x