loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Владимир Кличко забрал четыре чемпионских пояса победив Александра Поветкина

06.10.13

Владимир Кличко забрал четыре чемпионских пояса победив Александра Поветкина

Вчера, 5 октября, в московском спорткомплексе «Олимпийский», состоялся боксерский поединок олимпийских чемпионов тяжеловесов – Владимира Кличко и российского боксера Александра Поветкина.

Перед поединком традиционный гимн Украины исполнила певица Джамала. На кону было читыри чемпионских пояса – Чемпионский титул мира по версиям IBF и IBO, пятнадцатая защита по версии WBO, одинадцатая защита WBA по версии суперчемпиона, а также восьмая защита титула чемпиона The Ring.

На протяжении боя чувствовалась диктовка Владимира Кличко. Уже в первом раунде Володя положил Поветкина на настил. Второй раунд и снова падение Александра, но в этот раз случайное.

Шестой раунд и у Александра Поветкина уже гематома под глазом. В седьмом Саша вновь на настиле тоже самое было и в девятом, одинадцатом и 12-м раундах. В общей сумме Поветкин падал шесть раз, но достоял до конца.

Решением суддей, по очкам, одержал победу Владимир Кличко, который четко показал, кто на сегодняшний день главный в сверхтяжелом дивизионе.

Володимир Кличко забрав чотири чемпіонські пояси перемігши Олександра Повєткіна

Учора, 5 жовтня, в московському спорткомплексі «Олімпійський», відбувся боксерський поєдинок олімпійських чемпіонів важкоатлетів – Володимира Кличка і російського боксера Олександра Повєткіна.

Перед поєдинком традиційний гімн України виконала співачка Джамала. На коні було чотири чемпіонські пояси – Чемпіонський титул світу по версіях IBF і IBO, п’ятнадцятий захист за версією WBO, одинадцятий захист WBA за версією суперчемпіона, а також восьмий захист титулу чемпіона The Ring.

Упродовж бою відчувалося диктування Володимира Кличка. Вже в першому раунді Володя поклав Повєткіна на настил. Другий раунд і знову падіння Олександра, але цього разу випадкове.

Шостий раунд і у Олександра Повєткіна вже гематома під оком. У сьомому Саша знову на настилі, теж саме було і в дев’ятому, одинадцатому і 12-му раундах. У загальній сумі Повєткін падав шість разів, але достояв до кінця.

Рішенням суддей, по очках, отримав перемогу Володимир Кличко, який чітко показав, хто на сьогоднішній день головний в надважкому дивізіоні.

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x