loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Водителей Киевских маршруток переоденут в форму

05.08.13

Водителей Киевских маршруток переоденут в форму

Киевские власти ужесточают требования к перевозчикам, которые хотят обслуживать киевлян.

К перевозкам пассажиров, будут допущены транспортные средства, оборудованые не менее чем 21–м местом для сидения (одним – для людей с ограниченными возможностями), и не менее чем 2–мя автоматическими дверями для входа–выхода, а так же – находящиеся в эксплуатации не более 7 лет.

«Кроме того, перевозчиков обяжут установить GPS–системы, подключенные к единому диспетчерскому центру контроля за работой автотранспорта и сбора информации КГГА, а также обеспечить водителей маршрутных такси однотипной фирменной одеждой», – сообщил директор Департамента транспортной инфраструктуры КГГА Евгений Водовозов.

Водіїв Київських маршруток перевдягнуть у форму

Київська влада посилюэ вимоги до перевізників, які хочуть обслуговувати киян.

До перевезень пасажирів, будуть допущені транспортні засоби, обладнані не менше ніж 21-м місцем для сидіння (одним – для людей з обмеженими можливостями), і не менше ніж 2-ма автоматичними дверима для входу-виходу, а також транспортні засоби які знаходяться в експлуатації не більше 7 років.

«Крім того, перевізників зобов’яжуть встановити GPS-системи, підключені до єдиного диспетчерського центру контролю за роботою автотранспорту та збору інформації КМДА, а також забезпечити водіїв маршрутних таксі однотипним фірмовим одягом», – повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Євген Водовозов.

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x